Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zwierzyniec: Dachowała bo do auta wpadł owad

W niedzielę na drodze pomiędzy Zwierzyńcem a Panasówką doszło do dachowania auta osobowego. Przyczyną zdarzenia był owad, który wleciał do pojazdu przez otwarte okno.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na drodze pomiędzy Zwierzyńcem a Panasówką. Jak wstępnie ustalili policjanci 22-latka kierująca autem marki Daewoo Matiz podczas jazdy wykonała gwałtowny manewr kierownicą odprowadzając do dachowania auta. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwie osoby podróżujące daewoo, 22-latka i 59-latka trafiły do szpitala.

– Powodem takiego zachowania kierującej mógł być owad, który przez uchyloną w aucie szybę wpadł do wnętrza pojazdu – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Kierująca autem była trzeźwa.

2015-06-15 10:20:28
(fot. Policja Zamość)

Autor: redakcja

17 komentarzy

 1. pobzykał i poleciał … 🙂

 2. Głupota kobiet nie ma granic, po drugie trzeba było autko z klimą kupić a nie z otwartym oknem jeździć.

  • jakiś czas temu facet z powodu myszy spowodował wypadek panie mądraliński

  • Przeczytaj ile głupoty mężczyzn opisuje ten portal. Niedawno temu facet w Lubartowie doprowadził do czołowego zderzenia z innym pojazdem, gdy zobaczył mysz w swoim polonezie ( pewnie trzyma go na co dzień w stodole). Daj już spokój tym babom.

   • Mysz mogła mieć wściekliznę, na co dzień mógł go trzymać przed blokiem, gryzonie mają to do siebie że wszędzie wejdą nieproszone.Fakt, że są ludzie i parapety, tylko jaka byłaby reakcja kobiety gdyby zamiast owada była to mysz.

  • wychowani w polsce

   nie każdego stac na takie auto

 3. ha ha ha baba i wszystko jasne

 4. Chciała wyrzucić intruza z pojazdu jak w amerykańskich firmach 🙂 Zapomniała tylko, że jest w Polsce i jedzie Matizem, a życie to nie film 😉

 5. Nie dalej jak wczoraj w TVN’owskim programie „Baba za kierownicą” pokazywano filmik z „bohaterskiej” Rosji.
  Podobne intelektualnie dziewczynki, na widok komara chciały go zlikwidować oklaskami, efekt był taki, że kierujaca zajęta łapaniem komara zostawiła kierownicę samej sobie w wyniku czego doszło do jakże pięknej czołóweczki z ciężarówką.
  Opisane tu koziołeczki naszej miszczyni są tylko marnym naśladownictwem.

 6. Ciekawe czy owad miał OC 😀

 7. Gdyby był tor…

 8. Pewnie chrrrrrabąszcz.

 9. Osoby ################ spam ###################