Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zwęglone zwłoki mężczyzny w zgliszczach domu. Trwa ustalanie okoliczności tragicznego pożaru

Wczoraj w Jedlance doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na zwęglone zwłoki mężczyzny.

Do pożaru doszło w środę po południu w Jedlance w powiecie łukowskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest drewniany budynek.

W wyniku pożaru budynek mieszkalny uległ niemal całkowitemu spaleniu. Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej strażacy natrafili na zwęglone ciało, mieszkającego tam 65-latka.

Policjanci pod nadzorem prokuratury przeprowadzą postępowanie, ustalą przyczynę i wszystkie okoliczności tego tragicznego pożaru.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas obchodzenia się z ogniem, ogrzewania mieszkania i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa. Paląc w piecu pamiętajmy o tym, aby zapewnić drożność przewodów kominowych i wentylacyjnych. Zwracajmy też uwagę na elementy wyposażenia mieszkania znajdujące się w pobliżu pieca.

(fot. Policja Łuków)

3 komentarze

  1. Zus sie cieszy

  2. Znowu? Ktoś ich zabija i ukrywa dowody czy co

    • Popatrz na te chałupiny co się palą… Zabija ich bieda, niezaradność, czasami alkohol. Na pogrzeb się zleci pół wsi, a gdzie byli, jak żył? Nie trzeba wielkich czynów, wleźć na dach, przeciągnąć przez komin parę razy linkę z odważnikiem i gałęziami świerkowymi, przywieźć z marketu worek zaprawy szamotowej, żeby sobie uszczelnił tę kuchnię… Może by żył.