Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zobaczył leżącego na drodze mężczyznę. Najprawdopodobniej uratował mu życie

Niewiele brakowało, aby po raz kolejny doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na ruchliwej drodze leżał pijany mężczyzna.

W ostatnim czasie w naszym regionie miało miejsce kilka tragicznych w skutkach wypadków, kiedy to pojazdy przejechały po leżących na jezdni osobach. Kierowcy dostrzegali je w ostatniej chwil, co sprawiało, że nie mieli żadnych szans na ich ominięcie. Ofiary były pod wpływem alkoholu.

W środę niewiele brakowało, aby po raz kolejny doszło do podobnego zdarzenia. Tym razem w Żółkiewce w powiecie krasnostawskim. Około godziny 4:30, a więc jeszcze przed świtem, kierowca dostawczego auta, dostarczał pieczywo do sklepów. Wyjeżdżając sprzed kolejnego punktu handlowego zauważył leżącego na środku skrzyżowania mężczyznę.

Natychmiast zatrzymał się, i poszedł sprawdzić, czy nic mu nie dolega. Jak się okazało, mężczyzna nie miał żadnych widocznych obrażeń ciała, jednak wyraźnie wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Natychmiast powiadomił o wszystkim policję, a oczekując na przyjazd funkcjonariuszy, pilnował, aby mężczyźnie nic się nie stało.

Tym razem udało się uniknąć tragedii. Jednak, jak niewiele brakowało, aby do niej doszło wskazuje fakt, iż głowa mężczyzny znajdowała się przy krawędzi ruchliwej drogi łączącej Wysokie z Krasnymstawem.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)
2018-10-05 00:16:24

6 komentarzy

  1. O widzę nowa stronka, bardzo przyjemnie się z niej korzysta, na minus te reklamy które muszę przewijać żeby napisać komentarz

  2. Powiedziałbym, że ocalił niewinnego kierowcę, który po najechaniu na tego półinteligentnego pijaka śpiącego na drodze ciągany byłby jakiś czas po sądach i pewnie miał psychiczny uraz.

  3. Ładować w każdego wsiura to się oduczą. Co nie zawał ani zator? Gdzie obrońcy pijusow wsiowych?

  4. A wg mnie stary wygląd strony był bardziej czytelny i przejrzysty.

Z kraju