Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Znęcał się nad żoną, chwycił kobietę za szyję. Mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu

55-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego odpowie przed sądem za znęcanie się nad rodziną. W miniony piątek mężczyzna wszczął awanturę domową, podczas której wyzywał i dusił rękami swoją żonę. Najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. 52-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego zadzwoniła na numer alarmowy prosząc o pomoc. Kobieta przekazała, że jej nietrzeźwy mąż kolejny raz wszczął awanturę.

Rozżalona kobieta w rozmowie z policjantami powiedziała, że agresja, wyzwiska i groźby zdarzały się w domu od kilku miesięcy. Podczas jednej z kolejnych awantur mąż chwycił pokrzywdzoną za szyję. Wtedy kobieta przestraszyła się jego agresji i postanowiła poprosić o pomoc mundurowych.

Na miejscu interweniował patrol, który zatrzymał agresywnego sprawcę przemocy w rodzinie. W chwili zatrzymania 55-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie dwa promile alkoholu. Podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą trafił do policyjnej celi.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, a sąd po analizie akt postępowania, chroniąc życie pokrzywdzonej kobiety, przychylił się do policyjnego oraz prokuratorskiego wniosku i postanowił na najbliższe 3 miesiące odizolować 55-latka, stosując środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Wkrótce mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. Zutylizować gnojka, tacy ludzie się nigdy nie zmienią, zrobił to raz, drugi to zrobi kolejny raz. Najgorzej, ze ofiary musza mieszkać pod jednym dachem z oprawcami.

  • Perwsze prowokuje później na psy leci.

   • jesteś za mały-nikim aby oceniać/opiniować ten przypadek. Każda sytuacje jest inna, kim ty jesteś aby oceniać, ja już popełniłem taki błąd, bardzo żałuję, pisz sobie u ruchu drogom będzie OK

   • Jesteś jednak patologicznym deb*lem.

  • Świetnie może ciebie zutylizujemy, nie znając szczegółów zajścia-zdarzenia chcesz człowieka zabić. Wskaż mi podstawę dlaczego ciebie trzeba chronić a osobę bez udowodnionej winy trzeba zabić?

 2. Oj tam, oj tam, mnię też kąkubęnt czasami poddusi, ale to dla mojego dobra, żebym miała mocniejszy or.gazm…

 3. A dla mnie to jest zwykły bandyta i powinien gnić w więzieniu za usiłowanie zabójstwa.

 4. Nic jej nie zrobił a ta szczeka powinna ponieść konsekwencje.

 5. Emocje są złym doradcą. Mamy skutek, postępowanie wyjaśniające będzie szukać przyczyny.

Z kraju