690 680 960

Znęcał się nad rodzicami. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Opolscy policjanci zatrzymali 23-latka, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kilka dni temu opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej na terenie gminy Chodel. Jak się okazało na miejscu, 23-latek wszczął awanturę w stosunku do swoich rodziców, grożąc im pozbawieniem życia.

Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości szarpał, popychał oraz zadawał uderzenia swoim rodzicom. Zarówno ojciec jak i matka 23-latka mieli na ciele ślady zadawanych uderzeń. 23-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoimi rodzicami. Wczoraj sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. ..................

    To jest podziękowanie za wychowanie- gnojek powinien dostać ciężkie prace w kamieniołomach a nie 3 miesiące siedzenia i pierdzenia w stołek.

  2. Wyjdzie i dokończy… I jeszcze z nawiązką, że go zadenuncjowali.

  3. Druga jaskółka Wiosny nie czyni.

  4. Najpierw strzeż potem czesz a jak dorośnie to pokaże na co go stać.Do kamieniołomów z nim aby tam swoją energię wyładował.

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej