Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Znęcał się nad rodzicami. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Opolscy policjanci zatrzymali 23-latka, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kilka dni temu opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej na terenie gminy Chodel. Jak się okazało na miejscu, 23-latek wszczął awanturę w stosunku do swoich rodziców, grożąc im pozbawieniem życia.

Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości szarpał, popychał oraz zadawał uderzenia swoim rodzicom. Zarówno ojciec jak i matka 23-latka mieli na ciele ślady zadawanych uderzeń. 23-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoimi rodzicami. Wczoraj sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. ..................

    To jest podziękowanie za wychowanie- gnojek powinien dostać ciężkie prace w kamieniołomach a nie 3 miesiące siedzenia i pierdzenia w stołek.

  2. Wyjdzie i dokończy… I jeszcze z nawiązką, że go zadenuncjowali.

  3. Druga jaskółka Wiosny nie czyni.

  4. Najpierw strzeż potem czesz a jak dorośnie to pokaże na co go stać.Do kamieniołomów z nim aby tam swoją energię wyładował.