Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu w związku z uroczystościami „Cudu Lubelskiego”

W środę ul. Królewska oraz ul. Lubartowska, na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Kowalskiej, zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Ma to związek z uroczystościami rocznicy „Cudu Lubelskiego”.

Jutro w Lublinie odbędą się uroczystości związane z kolejną rocznicą „Cudu Lubelskiego”. W związku z planowanym jutro zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Królewskiej oraz ul. Lubartowskiej na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Kowalskiej Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadzi objazdy dla komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu w związku z uroczystościami „Cudu Lubelskiego”

Utrudnienia w ruchu w związku z uroczystościami „Cudu Lubelskiego”

Ulicami miasta przejdą także uczestnicy Pieszej Pielgrzymki z Łęcznej do Lublina. W granicach administracyjnych miasta Lublin, poruszać się będą ulicami : Turystyczna, Mełgiewska, al. Tysiąclecia, al. Unii Lubelskiej, obok Zamku Lubelskiego alejami parku – ul. Podwale ( pod prąd ) – ul. Królewską na Plac Katedralny.

Organizatorzy przewidują dojście do Lublina na Plac Katedralny ok. godz. 18.00. W pielgrzymce weźmie udział około 110 osób. Kolumna pieszych poruszać się będzie jednym pasem ruchu. Bezpieczeństwo uczestników oraz porządek podczas przejścia zapewniać będą organizatorzy w porozumieniu z organami policji.

(fot. pixabay.com)

11 komentarzy

 1. Fajne są te strefy czasowe. W Ameryce dzień, w Japonii noc a w Polsce dalej średniowiecze.

  • Od kiedy średniowiecze to strefa czasowa?! Przestań brać bo się gubisz w czasoprzestrzeni

 2. A chodnikiem nie mogą iść, tylko trzeba zaraz na ulice wyłazić z tymi swoimi zabobonami?

  • Jak ci nie pasuje to polecam przenieś sie do bardziej postepowego kraju np. Szwecji

   • Jak uwielbiasz korkowanie miasta bo jakas sekta postanowila sobie urzadzic parade to polecam przeniesc sie do bardziej religijnego kraju, np Arabii Saudyjskiej, w mieście Mekka poczujesz się jak w niebie

 3. a cóż to z cud lubelski był o tym ani słowa w artykule…
  i niby skąd mam wiedzieć ?

  • Można użyć google…Materiał jest informacją o utrudnieniach w ruchu, a nie artykułem o cudzie ;).

 4. kolejna parada… to w jej sprawie radny pitucha zbierał podpisy ?

 5. Cud to otworzyć parasol w d…….. Jak nie maraton to półmaraton. Bieg „Solidarności”. Biegi 1-go czy 3-go maja i to wszystko w śródmieściu ( czytaj – ścisłe centrum) Komu i czemu ma to służyć. ? Na pewno nie mieszkańcom ( tym z Lublina bo wieś zawsze znajdzie pretekst do „laby” ) Za CUD każdy może się pomodlić w domu bez zbędnego CYRKU i bałwochwalstwa „czarnych” w złotych szatach. Tak nam dopomóż BÓG!

 6. Niedawno noc Kupały. Teraz cud lubelski. Jeszcze święta Peruna i Swaroga trzeba przywrócić . Bogobojny lud słowiański.

Z kraju