690 680 960

Znaleziony kot trafił pod opiekę policjanta (zdjęcia)

W minioną sobotę policjanci z Oddziału Prewencji uratowali wychudzonego i przemoczonego kotka. Zwierzę trafiło pod opiekę jednego z funkcjonariuszy.

W minioną sobotę w Koroszczynie doszło do nietypowej interwencji policjantów. Mundurowi z Oddziału Prewencji usłyszeli przeraźliwe miauczenie. Po chwili zauważyli też lisy, które stanowiły wyraźne zagrożenie dla znajdującego się w zaroślach kotka. Policjanci szybko odnaleźli wygłodzonego i przemoczonego malucha.

Funkcjonariusze zabrali zwierzą, a następnie je nakarmili i napoili. Kotek znalazł też „honorowe miejsce” na przednim siedzeniu policyjnego radiowozu, do czasu zakończenia przez funkcjonariuszy służby. Po tym mundurowi zaopatrzyli się w cały niezbędny „osprzęt”, postanowili bowiem zabrać malucha do miejsca zakwaterowania. Zaplanowali też wizytę u weterynarza, by sprawdzić jego stan zdrowia.

Po kilku godzinach kot znacznie się ożywił i nabrał zaufania do mundurowych. Okazało się, że kotek zdobył też serce jednego z funkcjonariuszy. Posterunkowy Kamil Karliński zdecydował się zabrać go ze sobą dając mu bezpieczny i kochający dom.

Znaleziony kot trafił pod opiekę policjanta (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

26 komentarzy

  1. Brawo. Przywraca Pan wiarę w dobre serce i wrażliwość człowieka. Postawa godna naśladowania.

  2. No i super sprawa:)

  3. Wreszcie jakaś dobra wiadomość, jedna mała istota uratowana.

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas