Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Znalazł brata w przydrożnym rowie. Życia mężczyzny nie udało się uratować

Jest kolejna ofiara niskich temperatur w naszym regionie. Mężczyzna leżał w przydrożnym rowie. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wychłodzenie organizmu jest wstępną przyczyną śmierci mieszkańca gminy Nowodwór w powiecie ryckim. Na mężczyznę leżącego w przydrożnym rowie, w miejscowości Ledno Wielkie, natknął się w miniony czwartek jego brat. O wszystkim powiadomione zostały służby ratunkowe.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 64-latka. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, które nie wykazały, aby udział w zdarzeniu mogły mieć osoby trzecie. Teraz prowadzone są czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Jak ustaliliśmy, w całym województwie lubelskim w minionym tygodniu z powodu wychłodzenia organizmu życie straciły dwie osoby. Druga ofiara pochodzi z okolic Lubartowa i również została znaleziona jak leżała w pobliżu drogi. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

(fot. archiwum/zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. W czasach demokracji, kto komu zabroni leżeć w rowie, na środku jezdni, czy na torach kolejowych…

  • Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   Leżeć można wszędzie i do woli, ale trzeba uważać, żeby się nie przeziębić

  • Chcesz zabronić, czy nawet karać np. za to, że ktoś się poślizgnął i leży nieprzytomny na drodze? A jeżeli ktoś leży na jezdni, po wypadł z auta podczas wypadku, to też byś za to karał?

  • Kilka tygodni temu, kolejny wielski rajdowiec wypadł z drogi, „zaparkował” swoją aŁdicę na torowisku, bo czym oddalił się pieszo.
   Myślisz, że udzie mu to bezkarnie, czy też Państwo Polskie złupi go mandatem w wysokości do 200PLN ?

  • Czy leżeć/spać w kabinie ciężarówki można na drodze? Drodze czyli np. na poboczu drogi czy nawet na jezdni, w przypadku braku zakazu postoju.

 2. w czwartek to raczej po śledziku niźli z wychłodzenia

  • Anioł Cieć Dyżurny

   Po śledziku tez można stosownie zasłabnąć, dobrze, że ten przed zasłabnięciem pacnął do rowu,
   bo jeszcze jakiś kierowca musiałby go mieć na sumieniu

 3. przynajmniej bezboleśnie odeszli

Z kraju