Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechała nagle na przeciwległy pas jezdni. Zderzyła się z naczepą i volkswagenem (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik. Po wypadku w Wilkołazie zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:30 w miejscowości Wilkołaz Pierwszy w powiecie kraśnickim. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Wilkołaza i Kraśnika, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca osobowym oplem kobieta jechała od strony Lublina. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechała nagle na przeciwległy pas jezdni. Tam zderzyła się z naczepą ciągnika siodłowego oraz osobowym volkswagenem, które poruszały się z naprzeciwka. Następnie jej pojazd wypadł z drogi i zatrzymał się na polu.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z opla przetransportowano do szpitala w Kraśniku. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. OSP KSRG Wilkołaz)

10 komentarzy

 1. Kolejne potwierdzenie mojej tezy: kobiety do pralek, żelazek, odkurzaczy no ewentualnie do rowerów. Jak najdalej od samochodów. Apeluję.

 2. telefonik w robocie był i tyle

 3. Nie tak dawno pod Janowem Lubelskim również baba zjechała nagle na przeciwlegly pas jezdni uderzając czołowo w tira….. Zginęło jej dziecko. Co one wyprawiaja na drogach wola o pomste do nieba! Niestety prym w tym wiodą kobiety ze wsi…..

  • Nie zapominaj ze statystyki mówią ze babska jeżdżą lepiej. Szkoda ze nie widać po codziennych doniesieniach i tym co wyczyniają na drodze. U mnie w okolicy już chyba każda mamunia za 500+ zrobiła prawo jazdy i mężuś kupił jakiegoś grata, Jakie efekty można się słusznie domyślać.

   • Statystycznie kobiet za kierownicą jest mniej niz mężczyzn, więc proponuje ta statystykę jeszcze raz przeliczyć poprawnie.

 4. Jak się z przodu na felgi opon nie zakłada to tak się dzieje.

 5. Zajęta była obsługą telefonu? Zauważyłem że ogromna część kobiet podczas jazdy trzyma w ręku smartfona.

 6. albo srajton albo make’up

 7. A co.tu d9chodIc .te opole.nic.nie są warte zlovy jakich mało

 8. Insign8a dzidosywo

Z kraju

Polityka i społeczeństwo