Zjechał seatem z drogi i uderzył w drzewo. W organizmie 34-latka stwierdzono alkohol

Wczoraj wieczorem w miejscowości Skoki pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący samochodem trafił do szpitala. W organizmie mężczyzny stwierdzono alkohol.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 18:45 w miejscowości Skoki w powiecie radzyńskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Seat, 34-letni mieszkaniec gm. Czemierniki, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

W trakcie wykonywanych badań laboratoryjnych w szpitalu w organizmie 34-latka stwierdzono alkohol. W związku z zaistniałą sytuacją od kierującego została pobrana krew do badań. Radzyńscy policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. nastepny wiejski pijaczyna

 2. Jak tak dalej pójdzie, to policja będzie przyjeżdżała tylko do wypadków z zawartością u kierujących powyżej 2,0 promili, bo tych wszystkich incydentów z mniej pijanymi nie będzie w stanie obsłużyć z uwagi na ich ilość.
  Tak było z fotoradarami ustawionymi na 20-30km/h+, bo przy mniejszej tolerancji lampy błyskowe się przegrzewały. Sami sobie wyhodowaliśmy tego wrzoda przez przymykanie oczu na mniejsze wykroczenia.
  Raz nie zatrzyma się na strzałce, drugim razem na stopie, trzecim razem przeleci na wczesnym czerwonym, (…), aż dochodzi się do kierowanie po pijaku i powodowania wypadków śmiertelnych. O parkowaniu na chodnikach czy notorycznym przekraczaniu prędkości nawet nie ma co wspominać.
  Samo się to nie wzięło znikąd – to efekt wieloletniego przymykania oczu na to dzieje się na drogach.

  • Jest to efekt dużej uchronności kary, bo jeżeli 1000 razy się udało, to dlaczego miałoby się nie udać kolejnym razem. A jak się nie uda, to „kara” w zawieszeniu.

 3. Bez bezwzględnej i natychmiastowej odsiadki nic się z tym nie zrobi, sorry takich mamy wsiórów.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Masz rację, pijaczek, bez względu na status społeczny, prosto zza kółka powinien „zadokować” w celi i tam oczekiwać, aż jego wybrykiem zajmie się dowolnej płci i wysokości, sąd.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku