18-latka doprowadziła do zderzenia trzech pojazdów. Pięć osób trafiło do szpitala

W minioną sobotę na drodze krajowej nr 63 doszło do groźnego wypadku. Po zderzeniu trzech pojazdów, do szpitala przetransportowano pięć osób.

Znane są szczegóły sobotniego wypadku w Stasinowie w powiecie radzyńskim, na drodze krajowej nr 63. Przed godziną 17 doszło tam do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Mundurowi ustalili wstępnie, że 18-latka kierująca samochodem osobowym marki Toyota, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 40-latkowi kierującemu Audi. Siła zderzenia pojazdów odrzuciła toyotę i doszło do zderzenia z oplem, którym kierowała 42-latka.

W wyniku zderzenia pojazdów, do szpitala z obrażeniami ciała trafiło pięć osób. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Dajcie artykuł o pijanym menelu na rowerze, chodnikowym pedalrzu albo babci wbiegającej niespodziewanie na PdP.
  Inaczej to forum stygnie. Żadnych obelg, mała zażartość dyskusji, zero emocji. Wiadome, że każdemu kierowcy może zdarzyć się wjechać przed inny samochód, albo pociąg. Jest to normalne i zdarza się nawet najlepszym, dlatego nie ma co tu za bardzo się rozpisywać.
  Wystarczyłoby podmienić 1 samochód (obojętnie który) na rower, a zrobiło by się od razu ciekawiej.

  • Nic tak nie rozgrzewa tutaj forum jak jakiś artykuł gdzie piszą o aucie marki BMW, a tym bardziej gdzie sprawcą jakiegoś zdarzenia jest jego kierowca. Inaczej to nie ma o czym pisać..:)

 2. 18 lat to niektórzy mają przez całe źycie.Co taka , taki wie o źyciu , mamusia palcem miesza herbatę by córusia sie nie przesiliła , a o uruchomieniu półkul mózgowych ùźywa ***

 3. W tym powiecie radzyńskim to ciągle jakiś wypadek, policji tam nie ma czy zajęci czymś innym? Chociaż kierowcy z tamtych stron są znani z piractwa. Jadąc do Lublina od Białegostoku co pirat to LRA, LLB, lub LPA.

  • Jadąc do Chełma to też same piraty LC , LCH , LWL

  • To tak samo jak z ofermami co mają w rejestracji LU. Jak w mieście to jeżdżą 20km/h, jak poza miastem to 50km/h, a wraz wypadki powodują. Rolnicy ich ciągnikami wyprzedzają że o rowerzystach nie wspomnę. Znaków też nie rozróżniają tylko na kolorowe światełka patrzą. Zresztą wystarczy spojrzeć po artykułach na Lublin112 ile tu takich miejskich „miszczów” wypadki powoduje.

   • Głównie kobiety. Zawalidrogi utrudniające ruch. A i tak nie potrafiące prawidłowo włączyć się do ruchu czy chociażby skręcić jak panienka w artykule.

 4. Za to to już jesteś kierowcą mistrzem….

 5. Ciekawe czy ona się do ,,czegoś” chociaż nadaje.

 6. Co sie kurde, dziewczynki czepiacie, jak na osiemnastkę dostała toyotkę, to sie dziecko bawiło, a że przypadkiem trafiło w inne autka… niechby uważali… dziecko zostało bezstresowo wychowane, więc proszę tu głupimi komentarzami dziecka nie stresować 😆

 7. Znowu jedna baba i 5 osób w szpitalu? Najważniejsze że jechała powoli i ostrożnie.

 8. naprawdę znasz się na topografii . LRA RADZYŃ OK ,ale LLB to już LUBARTÓW i LPA PARCZEW

 9. skąd 18 letnia panienka miała limuzynę typu toyota avensis kombi i to jeszcze w czarnym kolorze ?

 10. Odwiozłem siostrę na dworzec PKS. Widziałem jak jedzie straż (okazało się do tego wypadku). Gdyby nie to, że czekałem do momentu aż siostra odjedzie busem to mógłbym się znaleźć na tym skrzyżowaniu z tą 18-nastką. Na uwagę zasługuje jeszcze pełen nieprofesjonalizm naszej policji przy zabezpieczeniu tego wypadku. Wiedząc co się wydarzyło i gdzie, powinni ustawić blokadę na wyjeździe z Radzynia i kierować na objazd przez Zbulitów. Oni jednak woleli zablokować skrzyżowanie w miejscu wypadku przez co wszystkie samochody jadące od Radzynia do Stasinowa (3km) musiały zawracać po dojechaniu do miejsca wypadku i sami szukać objazdu co powodowało realną możliwość kolejnego wypadku. Patrzyłem na rejestracje to większość była LU albo dalej.

 11. Prawo Jazdy zatrzymać na jeden rok i wysłać na kursy doszkalające ,

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9505zł 0.49%
  • GBP 5.1404zł 0.8%
  • EUR 4.633zł 0.31%
  • CHF 4.3329zł 0.5%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach