Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni. Citroen staranował znaki, zderzył się z volkswagenem (foto)

Jedna osoba została ranna na skutek wypadku, jaki miał miejsce wczoraj po południu na drodze między Lublinem a Biłgorajem. Policjanci ustalają teraz przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 12:30 w miejscowości Jabłonna Druga w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody osobowe: citroen i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak wyjaśnia nam nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący citroenem 57-latek poruszał się w kierunku Lublina. W pewnym momencie zjechał na znajdujący się na środku drogi pas wyłączony z ruchu, po czym auto staranowało znaki drogowe i znalazło się na przeciwległym pasie jezdni. Tam citroen zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę citroena przetransportowano do szpitala. Policjanci cały czas prowadzą czynności mające na celu ustalenie przyczyn zdarzenia. Przez ponad dwie godziny droga była całkowicie zablokowana.

(fot. KM PSP Lublin)

5 komentarzy

  1. telefonik czy zawał ?

  2. Bałwan taki jak ty wylazł mu nagle na drogę i stąd zdarzenie

  3. Zapomniał wziąć dawkę przypominającą

  4. Od „zawsze” byłem za tym, żeby pasy ruchu w przeciwnych kierunkach, były oddzielone stosownej wysokości i wytrzymałości żelbetowy murem, którego nie staranowałby nawet najbardziej napalony męczennik motoryzacji.

Z kraju