Pościg za mężczyzną uciekającym na motocyklu. Kierujący i pasażer mieli przy sobie narkotyki (zdjęcia)

Tomaszowscy policjanci po pościgu zatrzymali kierującego motocyklem oraz pasażera jednośladu. Obaj mężczyźni mieli przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Kolonia Łaszczówka w powiecie tomaszowskim. Mundurowi zauważyli kierującego motocyklem, którego postanowili zatrzymać do kontroli. Mężczyzna zignorował jednak sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez policjantów, przyśpieszył i zaczął uciekać.

Kierujący jednośladem popełniając szereg wykroczeń, kontynuował ucieczkę tomaszowskimi ulicami. Motocyklista jadąc z pasażerem ostatecznie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na pas zieleni, gdzie został zablokowany przez radiowóz. Jak się okazało 21-latek kierujący jednośladem nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

Zarówno kierujący jak i jego 21-letni pasażer z gminy Lubycza Królewska, posiadali przy sobie narkotyki w ilości ponad 30 gramów marihuany, około 30 gramów mefedronu oraz porcję dilerską amfetaminy. Wstępne badanie kierującego motocyklem wykazało, że znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Motocykl został zabezpieczony na policyjnym parkingu strzeżonym, natomiast młody kierowca wraz z pasażerem niebawem odpowiedzą za swoje przewinienia przed sądem.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

10 komentarzy

  1. Wszystko elegancko. Tylko jedno ale. Jeżeli pisząc takst, materiał czy jak się na to mówi, macie informacje iż kierujący nie posiadał uprawnień na motocykl to w imieniu Wszystkich Motocyklistów proszę o zapis kierowca motocykla ( a nie motocyklista) ponieważ to dwa odrębne przypadki. A przez takie wpisy chowają Nas na wszystkich do jednego wora. Pozdrawiam.

  2. Większość pasuje do jednego worka i Ty chyba też że tak cię dotknęło bo mi lo…..To

  3. Jest filmik z zatrzymania na FB Służby w akcji. Brawo policja.

  4. W większości przypadków Nie stety Motocykliści, BMW, i Audi – młodzi ludzie i najczęściej próbują szybko się dorobić 🤔

  5. syrena 105 L turbo

    W większości przypadków Nie stety Motocykliści, BMW, i Audi – młodzi ludzie i najczęściej próbują szybko się dorobić 🤔

  6. „Napijesz się, naćpasz, a wypadek i tak by się zdarzył „

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!