690 680 960

Zignorował sygnalizację, zderzył się z pociągiem

Minionej nocy w Hrubieszowie doszło do zderzenia pociągu z pojazdem osobowym. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do kolizji doszło we wtorek około godziny 23 w Hrubieszowie na ul. Kolejowej.

Policjanci ustalili wstępnie, że 21-letni kierowca samochodu osobowego marki Renault Scenic nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej przed przejazdem kolejowym i na czerwonym świetle wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg, relacji Rzeszów – Hrubieszów.

Auto zostało uderzone w trakcie opuszczania przejazdu.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak się okazało nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

68-133136

2018-08-22 11:00:09
(fot. Policja Hrubieszów)

9 komentarzy

 1. szczęście w nieszczęściu

 2. o i renowka została do driftowania po placu ………. pewnie zanim pojdzie na złom nie jedno kólko będzie krecic na placu albo drzewa z lasu będzie taskac…. hehe:)

 3. rodzinka zaraz przezyje szok i powie trzeba mu kupic nowy samochod miał tyle szczęścia a kupujcie mu jakchcecie ale ja bym się bacznie mu przyjzał popytal sasiadó jak on jeździ.. bo może bez rozumu i na 2 raz smierc mu nie odpuści choć nie można pominąć faktu ze się przygapil…

 4. Wydaje się mi że teraz to szerokim łukiem będzie omijał przejazdy kolejowe.

 5. Zignorował sygnalizację, zderzył się z pociągiem – szkoda, że przeżył bo teraz pewnie sprawa sądowa, jakaś grzywna, kredyt po samochodzie do spłacenia, a tu panie, coby na to zarobić, do roboty nima czem jeździć.

 6. Niewiele zabrakło żeby się udało spotkać ze świętym Piotrem.

 7. Już wjeżdżał z okrzykiem na ustach: „CMENTARZE SĄ PEŁNE TYCH, CO MIELI PIERWSZEŃSTWO!!!”, ale pomylił przejazd kolejowy z przejściem dla pieszych. Chciał być silniejszy, ale mu nie wyszło.

 8. i bardzo żle ze nikt nie ucierpiał ,bo powinien ,a dla nie których bezmózgów powina być tylko jedna kara ,tzn,trwała eliminacja z ruchu …nastepnym razem ignorant zignoruje czerwone światlo lub stop i bedą trupy …jakby ucierpiał to by przynajmniej nie było „następnego razu „

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas