Zgon mężczyzny zaszczepionego przeciwko COVID-19. Pacjent był osobą „bardzo schorowaną”

W rejestrze niepożądanych odczynów poszczepiennych publikowanym na rządowej stronie znalazła się informacja o zgonie mężczyzny, który przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19.

55 komentarzy

 1. Mistrz kierownicy

  Do Lubliniak i Was , jesteście barany z ciemnogrodu. Ha ha

 2. Chcecie brać tą szczepionkę??PRODUCENT NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI.Minimalny okres na wypuszczenie szczepionki to 8 LAT.Zadajcie sobie podstawowe pytanie.Na AIDS OD LAT 80 NIE MOGĄ ZNALEŹĆ SZCZEPIONKI SKUTECZNEJ a tutaj kilka miesięcy wirusa MEDIALNEGO I JEST SZCZEPIONKA.CEL GLOBALISTÓW: ZROBIĆ DEPOPULACJE ZIEMI od 70 – 90%. Jest 8 mld ludności – chcą pozbyć się DO 7 MLD LUDNOŚCI

  • Tobie to USB już wszczepili.

  • nie jestem jakimś tam COVIDo-sceptykiem, ale jednocześnie nie popadam z tego powodu w paranoję, więc wypowiem się może w mirę obiektywnie. Otóż 8 lat na przebadanie szczepionek potrzeba w „normalnym” trybie, gdzie w procesie tym trzeba przetestować szczepionkę na określonej liczbie przypadków, istnieją do tego jeszcze pewne etapy następujące jeden po drugim. Budżet niezbędny do wdrożenia szczepionki do sprzedaży to w ganicach 60-100mln dolarów. W przypadku badań na szczepionkami covidowymi już sam budżet w wysokości 8 miliardów w ub. roku powoduje wielką różnicę w tempie prac nad preparatem. DO tego dołóż sobie nie wymagane dziesiątki tysięcy a miliony ochotników na całym świecie do testowania szczepionki, dodaj fakt, że nad tematem pracują różne laboratoria na wszystkich kontynentach przez co etapy wdrażania szczepionki mogą sie na siebie nakładać przyspieszając znacznie cały proces, to wyjdzie ci z tego równania powód tak szybkiego pojawienia się pierwszych szczepionek. Poza tym są one traktowane jako środki na czas PANDEMII, czyli każdy zdrowo myślący człowiek domyśli się, że idealne jeszcze nie są, ale z badań klinicznych wynika, że o wiele lepsze takie niż żadne. A różne teorie spiskowe np . n/t celowego wypuszczenia wirusa i gotowej szczepionce już wcześniej pomijam, bo można można polemizować w nieskończoność. Chodzi tylko o naświetlenie przyczyny szybszego pojawienia się szczepionki niż odbywa się to standardowym tokiem. A zapewniam, że prace nad lekiem w dobie pandemii nie mogą iść zwykłym torem – chyba nikt by nie chciał.

   • opisałeś się a ja to podsumuję krótko: niezależnie od kasy jaką się wyda nie da się przeskoczyć badań długoterminowych szczepionki (m.in. zagrożeń nowotworowych…). Tu trzeba po prostu czasu! Dlatego w „szczepionce” na covid tych badań po prostu nie wykonano (co jest w specyfikacji tego specyfiku)!!! Tak naprawdę właśnie te badania trwają na żywym organizmie… efekt na razie nie znany eksperyment globalny!!!
    Nie przebadano też pod katem interakcji z innymi lekami!!!
    A efekt mamy jak w tytule artykułu… a takich przypadków będzie więcej ale i tak pójdą w statystyki covidowe… bo po szczepieniu test na covid wyjdzie pozytywny..!!!

    • Właśnie!Powiem Wam coś.Nikt nie ma prawa wziąźć szczepionki do Laboratorium i przebadać na SWÓJ KOSZT.Twierdzą Z MZ że szczepionka jest bezpieczna i przebadana kliniczne.TO POWINNO DAĆ DO MYŚLENIA KAŻDEMU POLAKOWI.Ale przez NASZĄ BIERNOŚĆ my POLACY idziemy na zagładę.Z 99 % Polaków przyjmie niesprawdzoną szczepionkę i będą się tłumaczyć ,,Ale nie miałem wyboru, po co dyskutować, po co się kłócić” takie będą wymówki – a podobno POLACY NIE DADZĄ SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ I SĄ WALCZNI

  • a za którą szczepionkę producenci i biorą 100% odpowiedzialności? A lekarze? Jak idziesz wyciąć wyrostek a schodzisz na stole operacyjnym z powodu nieoczekiwanych komplikacji to zawsze wina lekarza? JAk kogoś leczą na raka ale sie nie udaje to wina producenta leków i lekarza? W tej materii nic nie jest zero-jedynkowe niestety.

  • Krystian from Dżamajka

   Sylwek już miesiąc po sylwestrze a ty nadal pijany. To bzdura, że po harnasiu ci się lepiej myśli

 3. Był osobą bardzo schorowaną jak każdy senior !! .UWAGA Przed zaszczepieniem należy napisać testament !!.

 4. No tak zabiły gościa choroby współistniejące , jak ktoś z covidem zejdzie i miał choroby współistniejące to w akcie zgonu wpisują że zmarł na covida a tu już nie biorą pod uwagę nic innego tylko te choroby …biegnijcie lemingi się szczepić ….

 5. Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował, że nie ma obecnie potwierdzenia, by śmierć była spowodowana chorobą COVID-19.Czyli Pan minister zdrowia potwierdza szczepiąc się zostajemy zainfekowani COVIDEM-19.

 6. Ludzie uciekajta doktory jadą!!

  „że nie ma obecnie potwierdzenia, by śmierć była spowodowana chorobą COVID-19” .To jak to zaczepili chorego na COVID-19?

 7. Trzy razy wzywano karetkę ale najważniejsze ze bandyci ratownicy mordercy medyczni uznali ze nie należy hospitalizować że nic się nie dzieje.

 8. ż życia wzięte

  Kiedyś byłem w PSK 4 i na SOR był lekarz który mówił łamaną polszczyzną jakiś Czeczen i przyjechała na SOR młoda dziewczyna z skurczami dodatkowymi ,i ten Czeczen do niej mówi:
  Gzie Pani miała tą ablację ?.
  W Warszawie odpowiedziała dziewczyna.
  To niech Pani jedzie tam gdzie pani zrobili tą ablację niech idzie do tego doktora co Pani zrobił ten zabieg bo my Pani nie pomożemy.
  Ale ten pan doktor już nie żyje odpowiedziała dziewczyna.
  To nic tam mają kartotekę i historie pani leczenia ja nie widzę podstaw do leczenia Pani tutaj,zaraz wypiszę kartę i wypis i proszę jechać do warszawy.
  Tak nas leczą bandyci w białych fartuchach.

 9. Od szczepionki raczej nie zmarł bo to woda fizjologiczna 🙂

  • woda, puste strzykawki, chowające się igły to były dla medyków i służb…
   teraz już trwa eksperyment sprawdzania „skuteczności” „szczepionki”…
   szczepcie się darmowe króliki… aaaaaaahhahahahhahah

 10. Pies mi zdechł pewnie też na covid

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja