Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zemsta czy głupi żart? W silniku auta znajdował się piasek

Trwa ustalanie okoliczności zniszczenia mienia, dokonanego przez nieznaną osobę. Silnik pojazdu został uszkodzony, gdyż ktoś wsypał do środka piasek.

Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim prowadzą śledztwo w sprawie zniszczenia mienia. Jedna z mieszkanek powiadomiła, iż nieznany sprawca uszkodził jej auto. Jak się okazało, w dość nietypowy sposób.

Mianowicie, gdy silnik należącego do niej audi przestał pracować, pojazd trafił do mechanika. Tan odkrył przyczynę awarii. W środku znajdował się piasek, który ktoś celowo tam wsypał.

W wyniku tego silnik uległ uszkodzeniu. Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)
2017-07-25 23:04:28

23 komentarze

 1. Warto się zastanowić może kim jest pani „poszkodowana”, lub co może mieć na sumieniu. Tyle trudu zadają sobie jedynie ci którym zainteresowani ostro musieli zajść za skórę. Trzeba starać się z ludźmi żyć w zgodzie a nie jechać po bandzie a potem zdziwienie że… coś nie wyszło

 2. A może Pani słuchała Piaska i jakoś go z radia wciągnęło dosilnika… Ja bym naprawę zaczął od radia…

 3. Ta pani nie musiała nikomu dawać auta ani pożyczać kluczyków. Mogła zapomnieć zamknąć auto a tym sposobem włamywacze nie mogąc uruchomić silnika by ukraść auto wsypali piach do silnika.
  Jest jeszcze taka opcja że kobieta ta kupując auto nie zmieniała jeszcze filtrów ani olejów. A filtra powietrza mogło nie być. I tym sposobem piach lecz w niewielkich ilościach mógł się dostać.

 4. Ta pani sypia z cudzym mężem , ot cała zagwostka

 5. U nas jest taki cham konkretny i ludzie popryskali mu randapem kilka hektarów uprawy .Oczywiście wszystko szlag trafił , a się dziadzisko po komisariatach oganiało i co ? nikt nic nie widział , nie słyszał . Tak mędom uciera się nosa ; a ta ”poszkodowana” to pewnie taki sam ”wartościowy” człowiek jak chamisko z mej opowieści .

 6. hehe znam agenta co jak się z szefem pokłócił to na odchodne z roboty do silnika wsypał żelatyny…efekt ten sam jak u Pani z artykułu …

 7. Łysy z Cidrów

  mechanik wyczuł biznes

 8. A może ta Pani ma dzieci które bawiły się w mechaników. Chłopcy po 10 lat mają takie pomysły, bo dziewczynki z piasku to zupę by gotowały.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo