Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu, dwie osoby trafiły do szpitala. Skończyło się na mandacie (zdjęcia)

We wtorek rano na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala na badania. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia trzech pojazdów osobowych doszło we wtorek rano na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Kalinowice w powiecie zamojskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci pracując na miejscu kolizji ustalili, że kierująca fiatem wjeżdżała na krajówkę z drogi podporządkowanej. Skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej w kierunku Tomaszowa Lubelskiego kierującej citroenem i doprowadziła do zderzenia. Po tym citroen zmienił tor jazdy, przemieścił się na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącego w stronę Zamościa volkswagena.

Do szpitala na badania przetransportowano kierującą citroenem, 22-latkę z Zamościa oraz podróżującego fordem 87-letniego pasażera. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierująca fordem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym.

Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu, dwie osoby trafiły do szpitala. Skończyło się na mandacie (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

4 komentarze

  1. LU i wszystko jasne..

  2. To sprawczyni fiatem jechała czy fordem?

  3. Red. Franiu szybka decyzja: fiat czy ford?

Z kraju