Zderzenie toyoty ze skodą na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

Po raz kolejny, na jednym z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w Lublinie, doszło do zderzenia pojazdów. Przyczyna jak zawsze była ta sama, czyli nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:30 na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i Mazowieckiego zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i skoda. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nas poinformowano, kierujący skodą mężczyzna jechał od strony al. Sikorskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na toyocie, której kierowca zjeżdżał z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

17 komentarzy

  1. Zamiast swiateł ostrzegawczych świetlnych przy znakach ustap migających jakich w Polsce tysiąc w newralgicznych punktach,to lepiej wsciekłych z grupy Speed wypuscić i niech zabierają prawka i sypią mandaty i wmawiac społeczeństwu jak to państwo dba o bezpieczeństwo.HAHAHHAA

  2. tylko zatrzymanie prawa jazdy da do myślenia takim „kierowcom”

  3. Na tym rondzie sukcesywnie ktos wymusza zwlaszcza jadacy z gory w strone wojciechowskiej i krasnickiej. Przydalyby sie pasy zwalniajace jak chocby przy gali co mimo wsztstko nie zwalnia od myslenia

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)