690 680 960

Zderzenie toyoty z peugeotem na skrzyżowaniu. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na ul. Północnej w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Są jednak utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 15 na ul. Północnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i peugeot. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą mężczyzna jechał ul. Północną od strony ul. Kosmowskiej i wykonywał manewr skrętu w lewo, w al. Kompozytorów Polskich. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdy kierowcy peugeota, który poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują spore utrudnienia w ruchu. Zablokowane są dwa pasy jezdni prowadzące w stronę Czechowa.

(fot. lublin112)

15 komentarzy

 1. bolt ! Ściągnął szybciutko kogucik TAXI 🙂 Nie ładnie !

  • pewnie jeździł bez koguta

  • Jeżeli nie miało to wpływu na przebieg zdarzenia to dlaczego nie mógł zdjąć koguta? Jeżeli coś nie jest zabronione, to znaczy że jest dozwolone.
   Co innego gdyby np. po wypadku odśnieżał szybę w samochodzie. Wtedy była by to ingerencja w stan pojazdu mogący mieć wpływ na zaistnienie wypadku.
   Ale co ma obecność koguta do tego?
   Przy czym nie wydaje mi się, żeby środek skrzyżowania to było najlepsze miejsce na dokonywanie zmian w pojeździe.

  • nieładnie

  • Zdjal koguta i koziolki bo nie mial licencji i ubezpieczenia na taxi. Brak tez cennika na szybie bo tego sie nie da zdjac jak koguta. To standard w Lublinie taka lewizna.

 2. Oświetlenie było?

  • Wiem, że nie miało to wpływu na zdarzenie, albo miało wpływ marginalny, ale w przypadku innych uczestników ruchu biorących udział w zdarzeniu – taka informacja jest zamieszczana niemal zawsze.

 3. Bolec?
  Czy sruber?

 4. LU i wszystko jasne

 5. Nic nadzwyczjnego, codziennie sie jakis bolt rozwala, jak nie toyota to skoda.Pamierajcie tylko, ludziki, ze jesli macie jakies obrazenia i wyladujecie w szpitalu, to trzeba zglosic to do bolta, bo wtedy jest szansa, ze bolt da 20 zl znizki na nastepne przejazdy.

 6. trole w natarciu

 7. Taksi i jazda pod prad na Solidarnosći hahahahha

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy