690 680 960

Zderzenie seata z oplem. Jedno z aut potrąciło jeszcze nastolatkę (zdjęcia)

Dwa zdarzenia drogowe miały miejsce na ul. Kunickiego w Lublinie. W obu z nich zderzyły się dwa auta. Jednak w pierwszym dodatkowo ucierpiała piesza.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 10 na ul. Kunickiego w Lublinie. W rejonie ul. Wyspiańskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: seat i opel, oraz potrącona została nastolatka. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, pojazdy poruszały się w kierunku Biłgoraja. Na wysokości przejścia dla pieszych opel wjechało w tył seata. W wyniku czego seat potrącił znajdującą się na przejściu nastolatkę. Piesza trafiła do szpitala.

Niebawem w tym samym miejscu zderzyły kolejne dwa auta: toyota i renault. Tym razem na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Z kolei uczestnicy kolizji zjechali z jezdni, aby nie blokować przejazdu.

(fot. lublin112)

5 komentarzy

  1. cyt. ,,Zderzenie seata z oplem.” – chyba opla z seatem…

  2. Trochę w wiekim skrócie. Jadac od Niedzialka w kierunku petli. Przed przejsciem staneli od zewnetrzej osobowka na janowskich numetach, którą kierwal mlody czlowiek. Obok na wewnętrznym ciężarówka., aby przepuścić nastolatkę. W tył osobówki wjechała druga osobowka, ktora jechala kobieta. Sprawczyni nawet nie wiedziała , jak wjechała w stojace przed nią auto. Tlumaczyla że jest w trakcie rozwodu i nic nie pamięta. Patrzac na fotke widac ze auto zostalo przesunięte ok. 5m.Wstapnie wyglądało , że nastolatka zostala potluczona, choć fiknela groźnie wygladajacego koziolka na maskę. Bezposrednim świadkiem byli kierowca ciezarowki i przechodzien, ktory opowiadał jak widział pędzącą sprawczynie. Sprawczyni nie powinna w stanie zburzenia siadać za kółko . Miejmy nadzieje, zrozumiała dzisiejsze zdarzenie

  3. LU i wszystko jasne…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie do udziału w VII Biegu „Biegam Bo Lubię Lasy”
Obieraczki kapuściane w lubelskim skansenie
Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend