690 680 960

Zderzenie renaulta z ciężarówką na rondzie przy makro. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Po raz kolejny na rondzie przy Makro w Lublinie zderzyły się dwa pojazdy. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 15 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Chemicznej zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała policja. Jak nas poinformowano, podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci będą teraz ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji.

Występują utrudnienia w ruchu. O ile kierowca renaulta zjechał na pas zieleni, tak pojazd ciężarowy pozostaje na jezdni.

(fot. nadesłane – Jakub, Tomasz)

11 komentarzy

 1. Rozpędzony samochód dojeżdżający do ronda nie zatrzyma się w miejscu. Piesi o tym doskonale wiedzą i nie wchodzą na jezdnię bez upewnienia się, rowerzyści z reguły także. Pora zacząć wymagać tego samego od kierujących. Widzisz, że inni nie ustępują Ci pierwszeństwa to nie jedziesz – poczekaj aż będą ku temu warunki.
  Wejście pieszego bez upewnienia się zdarza się może raz na tydzień, może jeszcze rzadziej. Natomiast przypadki wtargnięcia samochodem przed inny samochód co godzinę, ale nieustannie czytamy, że piesi to Święte Krowy.

 2. Biedrolot 😃

 3. Tam nie powinno być znaku,, STOP,,tylko stojąca laweta plus wystawiony mandat 500 złotych i 10 punktów karnych,jakby to nie pomogło zakład blacharski i ubezpieczyciel

 4. Kumulacja idiotów pokonujących codziennie to rondo jest imponująca. Tak więc jedna stłuczka dziennie to wyjątkowy fart.

 5. Zawodowy kierowca powinien świecić przykładem! A nie jak w Rosji bo większy to jadę! Jak nie masz jak to nie wjezdzaj!

 6. Stało się. Ale czemu nasi dzielni policjanci nie zdecydowali o przestawieniu całego grajdołu do zatoczki za rondem, tylko wyłączyli jeden pas na rondzie. Od strony Obi nie dało się wjechać. Od strony Felina też widziałem sznurek.
  Myśleć panowie policjanci.

 7. Fachowcy się znaleźli. Ciężarówka jest długa i powoli rusza a wjechać w nią i specjalnie uderzyć jest latwo

 8. Tak czytam te komentarze i stwierdziłem że jak niektórzy nie mieli dostępu do Internetu to tylko rodzina wiedziała że głupi

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas