Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie quada z motocyklem crossowym. Nie żyje młody mężczyzna (zdjęcia)

Znane są szczegóły wczorajszego, tragicznego wypadku na terenie piaskowni w miejscowości Mokre pod Zamościem. W wyniku zderzenia quada z motocyklem zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 14 na terenie piaskowni w miejscowości Mokre pod Zamościem. Wypadek miał miejsce poza drogą publiczną. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu quada z motocyklem crossowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni kierujący quadem zjeżdżając ze skarpy zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem crossowym, którym kierował 25-latek. Pomimo podjętej reanimacji, 27-letni mieszkaniec gminy Zamość zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Natomiast kierowca motocykla, również mieszkający na terenie gminy Zamość, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 25-latek był trzeźwy.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu pracowali policjanci. Obecny był także biegły z zakresu ruchu drogowego. Wykonano czynności procesowe, przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg zdarzenia.

Zderzenie quada z motocyklem crossowym. Nie żyje młody mężczyzna (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

Jeden komentarz

Wiadomości z info112