Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów w Konopnicy. Duże utrudnienia w ruchu

W czwartek rano w Konopnicy doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7.00 w Konopnicy, na wysokości kościoła. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o najechaniu na siebie pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Obecnie w rejonie wypadku występują duże utrudnienia z przejazdem, po obu stronach utworzył się korek. W kierunku Lublina sznur pojazdów zaczyna się w rejonie drogi wojewódzkiej nr 747, za rondem w Maryninie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów, utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 9.00.

PRZECZYTAJ

Hałas nad Lublinem? Aktywowano polskie i sojusznicze samoloty

 

7 komentarzy

 1. Jak te wsiórskie gumofilce to robią?

 2. Dziadek Józek ze Slamsowa

  Przed chwilą gloryfikowałem przydatność naszych służ ratunkowych, ale komentarz „zachachmęcono”.

 3. Dostrzegajmy pozytywne aspekty takich wydarzeń: Co prawda jeden człowiek ucierpiał, ale ilu człowieków miało przy tym zajęcie…

  • Dokładnie. Gdy szklarz, nie ma roboty, to wybija sobie okno.

   • Matkom Polkom jezdem ! (nie chcem, ale muszem)

    Franiu, zły przykład z tym szklarzem, bo nawet jakby se to okno wybił, to nie przyjedzie do niego 2 policjantów, 3 ratowników medycznych i 15-20 strażaków i nie zawloką go do szpitala, nawet jakby se paluszek skaleczył.

 4. Przecież jarmark! Wydarzenie tygodnia. Zapraszam miastowych, niech zobaczą jak chętnie lokalna ludność korzysta ze straganów, wybudowanych za marne 5 baniek przez miejscowych włodarzy.
  Z kolei parking na placu targowym i placu kościelnym jest znacznie chętniej wykorzystywany niż zbudowana za ciężką kasę infrastruktura parkingowa przy pętli trolejbusowej na Kraśnickiej. Kto miał zarobić przy tych inwestycjach ten zarobił, a prawda jest taka, że tym nieudacznikom może wyjść coś przydatnego jedynie przypadkiem.

Dodaj komentarz

Z kraju