690 680 960

Zderzenie pojazdów na obwodnicy Lubartowa. Są utrudnienia w ruchu

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na obwodnicy Lubartowa. Część drogi jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14:20 na obwodnicy Lubartowa w ciągu drogi krajowej nr 19 Lublin – Kock. Pomiędzy rondem w Łucce a przejazdem kolejowym zderzyły się trzy pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na pasie w kierunku Lublina. Było to klasyczne najechanie na tył.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo, tworzą się korki.

2018-09-29 14:58:32
(fot. nadesłane – Waldek)

3 komentarze

 1. następny idiota któremu się wiecznie spieszy i nie potrafi jechać z bezpiecznym odstępem …dziś takiego widziałem na lokalnej drodze …hamował z piskiem opon .zdziwiony że auto przed nim zwalnia , oczywiscie jak to tacy idioci mają w zwyczaju ,jechał ” na zderzaku ” a gość przed nim skręcał na posesję ..gdyby było po deszczu na bank było by „bum ” ….wszystkich tych ‚spedy gonzalesów” powinni leczyć

  • Nie denerwuj się „kierowco”, „wyleczą się” sami.
   Oby tylko „pastronnym”, krzywdy nie uczynili.

 2. Czy takie „klasyczne najechanie na tył”, można nazwać gapowym?

  Inna sprawa, że szrotmistrze tylko zacieraję łapki bo z tego co jeszcze zostało po gapowym „bummm”, coś tam jeszcze można wygrzebać na wtórny rynek męczenników motoryzacji.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas