690 680 960

Zderzenie pojazdów i dachowanie na jednej z ulic Lublina. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

We wtorek przed południem na ul. Lwowskiej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów i dachowania jednego z nich. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia z przejazdem.

We wtorek przed godziną 12 na ul. Lwowskiej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych i dachowania jednego z nich. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie wypadku ratownicy zastali dwa rozbite pojazdy – forda oraz nissana. Ten drugi z samochodów leżał na dachu. W wyniku zderzenia starszy mężczyzna kierujący nissanem doznał obrażeń ciała i została przewieziony do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca nissana jadąc prawym pasem ruchu w stronę centrum postanowił zawróci. Po chwili zderzył się z fordem jadącym lewym pasem ruchu w tę samą stronę. Po zderzeniu nissan dachował.

Występują duże utrudnienia z przejazdem, jeden pas w kierunku centrum jest przejezdny, pozostałe pasy są zablokowane. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Magdalena)

37 komentarzy

  1. a dwa przystanki dalej seniorki wyzywaly mnie od synow bo przyjechalem MPKiem po czasie

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie