690 680 960

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym zakończyło się tragicznie. Nie żyje jedna osoba

Nie udało się uratować życia motocyklisty, który brał udział w wypadku w miejscowości Wólka Zastawska. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Trasa jest zablokowana.

Do wypadku doszło w środę wieczorem w miejscowości Wólka Zastawska w gminie Stanin w powiecie łukowskim. Na drodze krajowej nr 76, na odcinku pomiędzy Łukowem a Garwolinem zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy oraz motocykl.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą powiatową prowadzącą do miejscowości Tuchowicz.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Pomimo starań ratowników, życia motocyklisty nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy lokalnymi trasami. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. Ile.lat denat i skąd??

 2. Uuuuu jednego emeryta mniej

 3. Jedno zdanie mnie tu śmieszy .” Pomimo starań ratowników życia nie udało się uratować” , jakich starań się pytam. Byłam świadkiem tych starań. Pogotowie przyjechało i już po 3 minutach zakończyła się resuscytacja rozstawiono parawan i lekarz stwierdził zgon. Staraniem bym tego nie nazwała. Przykro było na to patrzeć. Młody chłopak wielka tragedia

  • A może był już tak „pokiereszowany”, że byli zupełnie bezradni?

  • Zupełnie inaczej to wygląda w przypadku topielców czy zaczadzonych bo ci nie mają obrażeń wewnętrznych a jedynie zatrzymanie akcji serca więc resuscytacja jest prowadzona nawet godzinę. W przypadku porozrywanych narządów to nic nie daje ponieważ powoduje tylko większy krwotok i pewnie do takich wniosków doszli ratownicy z lekarzem.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas