Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie motocykla z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje 13-latek

Najprawdopodobniej wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną tragicznego w skutkach wypadku w Gródkach. Cały czas trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę po godzinie 12 w miejscowości Gródki w gminie Turobin w powiecie biłgorajskim. Na lokalnej drodze zderzyły się dwa pojazdy: motocykl i ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Wstępne ustalenia wskazują, że motocyklem podróżowały dwie osoby. Motocyklista miał wyjeżdżać z drogi podporządkowanej i zderzył się z prawidłowo jadącym ciągnikiem. W wyniku zderzenia, pasażer jednośladu, niespełna 13-letni chłopiec, wpadł pod koło ciągnika i zginął na miejscu. Kierowca motocykla trafił do szpitala. Jego stan jest poważny.

Traktorzyście nic groźnego się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-05-20 19:18:01

30 komentarzy

 1. Pisząc takie glupie komentarze , gdy rodzice chłopaków przeżywają taką tragedie jesteście totalnym bydłem ! Ciekawe jak ktoś z waszej rodziny zginie to też będziecie sobie żartować ?

 2. Brawo Rodzice za takie podejście. Było trzeba mu samochód w tym wieku już kupić..

 3. Czy czytacie wogole artykul ? Czy komentujecie jedynie po tytule 13 latek byl pasazerem .
  Dajcie spokoj rodzicom przezywaja tragedie wiem cos o tym tez stracilam dziecko. To straszliwy bol a rana nigdy sie nie zagoi.

  • Z innych źródeł wiadomo, że kierował także 13-latek. Co trzeba mieć, zamiast rozumu, żeby udostępnić dziecku motocykl (choćby i skuter)…? Przez głupotę jednych rodziców, drudzy mają dramat (myślę, że nie wiedzieli o planach syna, bo jeśli tak, są tak samo winni), a dziecko traumę do końca życia. 13-latek nie zdaje sobie sprawy, że nie umie jeździć…

 4. Ślepi nie powinni prowadzić czegokolwiek.

 5. Boźe co za tragedia! A komentarze w większości durne i zupełnie nie na miejscu.

  • Tragedii można było uniknąć. Niestety. Na wsiach panuje przyzwolenie, by dzieci dosiadały kucyków mechanicznych im wcześniej tym lepiej. Zawsze to pomoc takiego dzieciaka w gospodarstwie np. na ciągniku może pole zaorać. Rodzice dumni z pociechy przed sąsiadami, jaką to rozgarniętą latorośl wychowali.

 6. Strata dziecka jest najgorszą tragedią, rodzice Patryka teraz przeżywają największą tragedie w swoim życiu. Nie piszcie głupich komentarzy, tylko pomódlcie się za Patryka oraz jego rodziców, którzy stracili ukochane dziecko.
  Śpij w pokoju Patryczku Kochany, Niech dobry Bóg otworzy Ci bramy Nieba. Do zobaczenia tam na górze… [*]

 7. Apeluję do admina tej strony. Wyłączcie możliwość dodawania komentarzy. Nikomu one nie służą

  • Grubo się mylisz. Może choć jeden, po przeczytaniu piętnujących komentarzy, zastanowi się nad swoim postępowaniem i uniknie durnej, na własne życzenie, śmierci. Dotyczy to również rodziców, by swoim przyzwoleniem, z dzieci na siłę nie robili dorosłych.

   • Myślisz, że piętnowanie coś pomoże. ILE CZYTA SIĘ O OSOBACH KTÓRE UTONĘŁY A LUDZIE NADAL WCHODZĄ DO WODY.

Z kraju