Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Była droga, już jej nie ma. Osuwisko ma 6 m głębokości

Całkowicie nieprzejezdna jest trasa łącząca Markuszów z Kłodą. W wyniku osunięcia się gruntu, droga zapadła się na odcinku kilkudziesięciu metrów.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę po południu w miejscowości Kłoda w gminie Kurów w powiecie puławskim. W pobliżu kopalni piachu doszło do osunięcia się skarpy. W wyniku tego zapadła się droga powiatowa łącząca Markuszów z Kłodą.

Na szczęście w momencie, gdy doszło do zdarzenia, nikt nie przejeżdżał tym odcinkiem. Na miejscu interweniowała m.in. straż pożarna z JRG w Puławach i OSP w Kłodzie.

Samo zapadlisko ma około 6 metrów głębokości a droga została zerwana na długości kilkudziesięciu metrów. Obecnie trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Sama droga została zabezpieczona i oznakowana.

(fot. Anna, Łukasz, nadesłane)
2017-05-20 18:08:03

33 komentarze

  1. prokuratura i sąd w Puławach wszystko przykryje to wybitni specjaliści a najlepiej niech wezmą puławskiego adwokata „Żółtego Asa”

  2. Pampalini łowca zwierząt

    Obrona terytorialna Maciara testuje nową broń.

  3. Elegancko. Teraz bedzie mozna wiecej piau wykopac sopa drogi i interes bedzie hulal jak trzeba 🙂

  4. Alw se podkopał !

  5. Dobrerze że nikt nie szedł ani nie jechał

    He moja siostra mieszka niedaleko tam są 2 kopalnie piasku za bardzo się pewnie podkopali powinna kopalnia teraz zdrowo dostać po kieszeni i szybko naprawić albo całkiem z boku nową drogę zrobić

Z kraju