Zderzenie mercedesa z koziołkiem na trasie Świdnik – Lublin

W środę rano na trasie ze Świdnika do Lublina auto osobowe zderzyło się z koziołkiem. Zwierzę nie przeżyło konfrontacji z pojazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8 na trasie ze Świdnika do Lublina, w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do lasu.

Auto marki Mercedes zderzyło się tam z przebiegającym przez jezdnię koziołkiem. Zwierzę zginęło na miejscu. Osoby podróżujące pojazdem nie ucierpiały w zdarzeniu.

Informację o kolizji i zdjęcia przesłał nam nasz Czytelnik Marcin, który jednocześnie apeluje, aby kierujący zachowali ostrożność, ze względu na dosyć częste pojawianie się w tym rejonie dzikiej zwierzyny.

j1

2017-04-12 09:57:17
(fot. nadesłane Marcin)

Zobacz również

25 komentarzy

  1. Jak widać nie jechał wolno a po za tym tam nie ma żadnych krzaków żeby się zwierz ukrył i z znienacka pod koła rzucił. Pewnie Pan kierowca sms-ka klepał lub co innego robił.

  2. Faktycznie przydała by się siatka przy leżącym nieopodal lesie. Bardzo często na polu przy drodze koczują sarny, no i łosie upodobały sobie ten las, co z zresztą można wywnioskować po artykułach na lublin112 mówiąc o łosiach w tamtych okolicach.

  3. Dokładnie tak, wybudowali drogę to należycie ją zabezpieczcie w postaci siatki ochronnej, bo takie sytuacje będą się powtarzały. Szkoda biednego koziołka, co on jest winien, przechodził sobie na drugą stronę on nie musi znać przepisów ruchu drogowego.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu