Zderzenie mercedesa z dostawczym fiatem na rondzie w Lublinie (zdjęcia)

Kolejne w dniu dzisiejszym zderzenie pojazdów na ulicach Lublina. Tym razem na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, nie ma utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12:30 na rondzie Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej, Ruskiej i Podzamcze zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstepnie ustalono, kierując mercedesem mężczyzna jechał od strony al. Tysiąclecia. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na dostawczym fiacie, którego kierowca zjeżdżał z ronda.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Jak zwykle patologia w białych mercedesach/bmw i innych cebulakowozach.

 2. przecież osobnik w mercedesie miał pierwszeństwo ze względu na markę dorobku życia, reszta nie ma wżadnego wpływu na orzeczenie winy

 3. Patologia przez całe swoje nędzne życie nie uzbierała by nawet na koła do tego mercedesa ,także to nie patologia .Tylko Jakiś zamyslony biznesmen albo lekarz .Skrzyżowanie tak proste i oczywiste jesli chodzi o zasady pierszeństwa ,że tylko zamyślenie albo pośpiech może spowodować dzwona

 4. Mam merca to masz mi ustąpić. Dzisiaj spostrzegłem, że im bardziej wypasiony samochód to ma małe tablice rejestracyjne i wychodzi na to, że ich właściciele mają naprawdę małe penisy i wielkie ego

  • Za to te wielkie szczeliny między blachami w gruzach złożonych z trzech innych aut to pewnie od przytrzaśniętych penisów właścicieli – głupie komentarze pewnie też spowodowane bólem tyłków kochanków ich posiadaczy 😉

 5. Dwa samochody a merol jak zwyle nie wie że to rondo jest oznakowane podwójnie. Słońce go oślepiło z tyłu w bagażnik i nie widział znaków przed sobą ani ronda.

 6. Droga redakcjo, przestańcie ciągle pisać „obrażenia ciała”, wystarczy „obrażenia”.
  To tak samo bez sensu jak „mimika twarzy”, „cofać do tyłu”, czy „fakt autentyczny”.

  • Nie przestaniemy. Bo można mieć obrażenia głowy lub ręki, tudzież nogi. Można mieć i obrażenia ciała = obrażenia np. ręki, głowy i nogi jednocześnie, a to jest ciało. Więc prosimy swoje dobre rady zachować dla siebie :). W żaden sposób nie jest to równoważne porównanie to zestawienia „fakt autentyczny” czy „cofać do tyłu”. Bardziej bez sensu jest taki komentarz, z tymi wszystkimi uwagami :).
   Miłego popołudnia

   Miłej lektury – http://a.umed.pl/zms/dokumenty/2016/2_Kwalifikacja%20obrazen.pdf

 7. Redakcjio :czemu niektóre loga firm są rozmazane tak żeby nie poznać a tu nie bo wina nie jest dziś busa kurierskiego?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7586zł 0.08%
  • GBP 5.0221zł 0.24%
  • EUR 4.4742zł 0.07%
  • CHF 4.1353zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach