Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekł ze szpitala, bo mu się zachciało piwa

Trafił do szpitala, bo źle się poczuł i powiedział policjantom, że w miniony wtorek wrócił z Włoch. Po trzech godzinach uciekł z placówki medycznej, bo zachciało mu się piwa.

W czwartek przed godziną 16 pracownik jednej ze stacji paliw w Tomaszowie Lubelskim zadzwonił na numer alarmowy i przekazał, że podszedł do niego mężczyzna, który bardzo źle się czuje.

Na miejscu interweniowali policjanci i dowiedzieli się od mężczyzny, siedzącego na krawężniku i kaszlącego, że dusi go w klatce, a także, iż we wtorek wrócił z Włoch. Zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala.

Trzy godziny później ten sam mężczyzna uciekł z placówki medycznej. Jak wyjaśnił policjantom, którzy go znaleźli, że po tym jak pobrali mu próbki w szpitalu, zachciało mu się pić i postanowił pójść do sklepu.

W momencie kiedy rozmawiał z mundurowymi miał schowane piwo pod kurtką. 55-latek z powrotem trafił na odział szpitalny. Teraz policjanci sporządzą wniosek o ukaranie 55-letniego mieszkańca Łaszczowa.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Bardzo mądre mamy to wiejskie społeczeństwo.

 2. powinien mieć zakaz wstępu do szpitala !!!!!!!!!!!!!! miał szansę…ale jakoś w żadne słowo nie mogę uwierzyć…wrócił we wtorek jak??? z Włoch jak parę granic po drodze zamkniętych ???

  • A politykom wierzysz, że granice zamknięte? Polaka do ojczystego kraju nie wpuszczą? Co jak co, na obywateli sankcję ponakładali, ale ludzi dalej do kraju zwożą… Skoro wrócił z Włoch to powinien siedzieć na kwarantannie, a nie szwędać się po ulicy, a jeśli się źle czuł to dzwonić po pomoc medyczną.

 3. Powinni wziąć pod uwagę utylizację …klienta albo….??????co niech ktoś podpowie………………….

 4. …………………………………. w tył głowy,koszt 20 groszy,podpowiedziałem?.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Ja zrobiłbym to jako wolontariusz, ale koszty utylizacji musiałby już na siebie wziąć KRUS, alboZUS (niepotrzebne skreślić)

 5. Główny elektorat pisu..

 6. A ile dostanie Prezes i jego świta za drastyczne złamanie własnych rozporządzeń w dniu dzisiejszym?