Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie mercedesa z chevroletem na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Teratynie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu, mercedesa oraz chevroleta. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16.00 w Teratynie w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu, na drodze wojewódzkiej nr 844. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali zderzenie dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej w miejscowości Teratyn. Wszystkie osoby wyszły z pojazdów o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Dwie osoby znajdowały się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego celem przeprowadzenia badania wstępnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem drogowym, a następnie zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi – relacjonuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców. W działaniach udział brali strażacy z JRG Hrubieszów oraz OSP Teratyn. Interwencja trwała ponad 4 godziny.

2 komentarze

  1. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

    Zderzenie mercedesa z chevroletem na skrzyżowaniu. Trzeba przyznać, że oba pojazdy wyglądają zjawiskowo.

  2. Tłuki zamojskie

Z kraju

Sport