690 680 960

Zderzenie i dachowanie na skrzyżowaniu w Lublinie. Duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

We wtorek po południu na skrzyżowaniu ul. Zana z ul. Nadbystrzycką doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował, są duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 12 na skrzyżowaniu ul. Zana z ul. Nadbystrzycką. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów dachował.

Do szpitala została przewieziona jedna osoba. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne w kierunku centrum od strony ul. Zana, oraz w kerunku ul. Jana Pawła II od strony centrum.

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierowców zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej.

Z powodu wypadku na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Zana trolejbusy linii nr 161 i 162 w kierunku os. Poręba kursują objazdem: … – Krochmalna – Jana Pawła II – Filaretów – Zana – Bohaterów Monte Cassino – …

W wyniku utrudnień drogowych pojazdy linii nr 8, 14, 15, 32, 39, 40, 44
mogą kursować z opóźnieniem.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Łukasz i Agnieszka – dziękujemy!)

18 komentarzy

 1. Mam fajne auto. Jeżdżę tylko po… Lublinie bo nie mam na wsi rodziny.. Chyba sprzedam i kupię AMFIBIĘ !!!
  Żaden ćwok mi krzywdy nie zrobi. Chyba, że… czołgiem !

 2. Lublinmiastoinspiracji

  Wina leży tylko po stronie sygnalizacji świetlnej,która działa niesprawnie już od wielu lat jak i od lat są te same wypadki mieszkańcy okoliczni wiedzą o czym mowa inni niestety skąd mają wiedzieć?..

  • Oczywiście, że jednym winnym jest kierowca który wpie*dolił się na czerwonym na skrzyżowanie…

 3. toyota ruszyła na zielonym z lewego pasa a ja z prawego i niema mowy o wjechaniu peugeota na pomarańczowym ,dziadek zapierniczał nie hamując ja się zatrzymałem a kierowca toyoty nie miał już jak uciec i tyle w temacie i sygnalizacja nic tu nie zawiniła. Prędkość nie była duża ale trafił w punkt.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie