Zderzenie forda z mazdą na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

W piątek rano w Fajsławicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Pasażer jednego z samochodów trafił do szpitala na badania.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 6 na drodze wojewódzkiej nr 838 w miejscowości Fajsławice w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Jak wstępnie ustalili policjanci, 43–latek kierujący samochodem marki ford nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i doprowadził do zderzenia z jadącą z naprzeciwka mazdą, którą kierował 57–latek.

Kierujący pojazdami nie odnieśli obrażeń ciała, do szpitala na badania przewieziono pasażera podróżującego fordem. Jak się okazało, nie doznał on poważnych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierowca forda został ukarany mandatem karnym, na jego konto wpłynęło także 6 punktów karnych.

(fot. Policja Krasnystaw)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Mnie sie to nawet podoba sie !!!

 2. Kierujący naczytał się forum Lublin112, i nie patrzył do przodu, lecz obserwował jedynie co się dzieje z tyłu. Mniejsza o to, że przed nami czerwone światło, albo że ludzie przechodzą, że przejazd kolejowy/rowerowy i zbliżający się pociąg/rowerzysta, którzy zaraz znajdą się na przejeździe, albo że zwykły korek i konieczność zatrzymania.
  Trzeba tylko obawiać się o to, czy z tyłu nie zbliża się rozpędzona ciężarówka, bo najgorszą rzeczą jaką możemy zrobić to zwolnic, albo się zatrzymać.

  • gratulację spostrzegawczości ja tam nie widzę: „czerwone światło, albo że ludzie przechodzą, że przejazd kolejowy/rowerowy i zbliżający się pociąg/rowerzysta, którzy zaraz znajdą się na przejeździe, albo że zwykły korek”

 3. DW 838 to nie droga tylko nędzna imitacja drogi. Najgorsza imitacja w całej UE i nie zapowiada się na poprawę. Niestety..

 4. Jak można wpaść w poślizg na takiej dobrej nawierzchni? Na łyżwach jechał?

  • Dobrej typie żużel i jakieś dziury to dobra nawierzchnia ? Ja bym na twoim miejscu włączył myślenie zanim coś napiszesz

   • Tak, bo ciężko wpaść w poślizg na szutrowej nawierzchni, w dodatku z dołami które zatrzymują koła.

    Jak zrobisz prawo jazdy to porozmawiamy, wracaj do podstawówki bo niedługo ruszają.

    • Tępy franio jak zwykle myśli że coś wie

    • Oj Franio Franio Franio myślisz irracjonalnie chyba nie widziałeś tej drogi na oczy .Po drugie jeśli nic nie wiesz to się nie wypowiadaj , będzie lepiej dla ciebie . Mam prawko i jestem mieszkańcem tej gminy w której to się wydażyło

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja