Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przed policjantami schował się w oborze pod słomą

Parczewscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 58-latka z gminy Milanów. Mężczyzna przed mundurowymi schował się w oborze pod słomą.

Od pewnego czasu policjanci z Parczewa poszukiwali 58-latka z gminy Milanów, za którym został wydany list gończy przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim. Mężczyzna miał trafić do więzienia na 2 lata za popełnione przestępstwo.

W czwartek policjanci zadzwonili do drzwi mieszkania, w którym według ich ustaleń, miał przebywać 58-latek. Policjantom otworzyła kobieta, twierdząc, że nie ma u niej poszukiwanego. Funkcjonariusze nie uwierzyli w te zapewnienia.

Podczas obserwacji zauważyli, jak z budynku mieszkalnego wychodzi będący w ich zainteresowaniu mężczyzna. Ten na widok policjantów rzucił się do ucieczki w kierunku pobliskiej obory. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Chwile później znaleźli go na strychu, gdzie leżąc cicho, przykryty był stertą słomy. 58-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Teraz najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym.

(fot. pixabay.com)

17 komentarzy

  1. Baba za ukrywanie i skladaniee falszywych zeznan tez do pierdla

  2. Lepiej schować się nawet pod obornikiem niż pod aŁdi.

  3. Lepiej pod audi niz twoja franiu tlusta i zapocona baba???

  4. Franio komentuje i sam sobie otpowiada.

  5. Bo w abramowicach o 15 wifi wylaczaja to se pisze???

  6. Znaleźli igłe w stogu siana.

  7. Trza było wejść do blondynek i chrumkać jak one…Nikt by nic nie zauważył

  8. Czyli schował się tam, gdzie jego miejsce.

  9. A mógł zakładać maseczkę…

Z kraju