Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie forda z citroenem na skrzyżowaniu. Obie kierujące trafiły do szpitala (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się wczoraj po południu w okolicach Ogrodu Botanicznego. Dwie osoby trafiły do szpitala. Okazało się, że kierujące nie doznały poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14.30 na ul. Willowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Relaksową zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i citroen. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika z ustaleń policjantów, przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą citroenem 44-latkę. W wyniku tego doprowadziła ona do zderzenia z fordem, którym kierowała 58-letnia kobieta.

Obie panie zostały przetransportowane do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała i całe zdarzenie funkcjonariusze zakwalifikowali jako kolizję.

2 komentarze

  1. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

    Obie kierujące trafiły do szpitala – Dzięki Bogu, bo szybciej się pogodzą.
    Co zwykle jest trudne między kobietami.

    • Pewnie już po menopauzie, także jest szansa na rozsądne myślenie, niestety jak hormony się stabilizują, to zaczyna się starcza demencja, niewiele mają z życia te nieszczęsne istoty…

Dodaj komentarz

Z kraju