Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie aut na al. Andersa. Dwoje dzieci pod opieką ratowników medycznych (zdjęcia)

Ratownicy medyczni oraz policjanci pracują na miejscu zdarzenia dwóch pojazdów, jakie miało miejsce w Lublinie. Wiadomo już, że nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed 18:00 na al. Andersa w Lublinie. Na wysokości ul. Kleeberga zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Pod opiekę ratowników medycznych trafiło dwoje dzieci, które podróżowały jednym z aut. Wstępnie wiadomo już, że na szczęście nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała.

Uczestnicy kolizji zjechali na pobliski parking dlatego też nie ma utrudnień w ruchu.

Zderzenie aut na al. Andersa. Dwoje dzieci pod opieką ratowników medycznych (zdjęcia)

5 komentarzy

 1. chłop ze Spiczyna

  kierowcy pewnie się dogadują, ciekawe czy byli trzeźwi???

 2. Uczestnicy kolizji zjechali na pobliski parking, a dlatego też nie ma utrudnień w ruchu, bo nie dojechał ani jeden zastęp okolicznych osp.

 3. Zderzenie aut na al. Andersa. Dwoje dzieci pod opieką ratowników medycznych,
  Dalej czytamy, że nikomu się nic nie stało, to znaczy, że jak dwoje dzieci pod opieką ratowników medycznych, to jednak rodzice zginęli ?!

  • Szło sobie kilku ratowników medycznych, zobaczyli stłuczkę, a przy niej dzieci – wyjęli z plecaków zabawki i zajęli się dziećmi na czas dogadywania się przez kierowców. To chyba oczywiste…

  • To jest nic. Piszta, ile straży się zjechało. Dało się ogarnąć temat trzema zastępami, czy jednak była to poważniejsza sprawa?

Dodaj komentarz

Z kraju