Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie forda z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 17 za Kurowem. W zderzeniu dwóch aut, jedna osoba zginęła a trzy trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 3 w miejscowości Sielce w powiecie puławskim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Warszawa zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy puławskiej drogówki wynika, że kierujący fordem mężczyzna, jechał w kierunku Lublina. Jak wyjaśniali świadkowie, w pewnym momencie podczepiona do auta przyczepka została wytrącona z toru jazdy. Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas jezdni.

Jadący z naprzeciwka kierowca ciężarowego dafa, widząc jadące wprost na niego auto, zaczął hamować i usiłował zjechać na drugą stronę jezdni. Nie udało mu się jednak uniknąć zderzenia. Fordem podróżowały cztery osoby. Jedna zginęła na miejscu, trzy zostały przetransportowane do szpitala. Ich stan jest poważny.

W miejscu wypadku cały czas pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Ruch w obu kierunkach jest wstrzymany. Pojazdy kierowane są objazdem przez Końskowolę, Młynki do Żyrzyna.

Aktualizacja:
Ofiarą wypadku jest 17-letnia pasażerka forda. Autem kierował 24-latek z Lublina. Dwójka pasażerów, który trafili do szpitala już opuścili placówkę. Przebywa tam jeszcze kierowca.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2016-06-26 05:36:32

43 komentarze

 1. Nie wiem dlaczego ale mój wczorajszy komentarz nie został upubliczniony – pewnie redaktor obraził się za zwrócenie uwagi o nieobiektywnym i nierzetelnym podawaniu informacji.
  W każdym razie nasz kolega Krzysio walczy o życie – wspaniały człowiek i dobrze rokujący bokser, v-ce mistrz polski – a na domiar złego w wypadku tym zginęła jego dziewczyna.
  Przestańcie pisać głupoty bo pamiętajcie że los jest nieprzewidywalny i każdemu może przydarzyć się takie nieszczęście – czego oczywiście nie życzę nikomu!!!
  Chłopak leży na Jaczewskiego i potrzebuje dużo krwi także jak ktoś może to bardzo proszę o pomoc…

 2. Jaka grupa krwi jest potrzebna.

 3. Kiedy pogrzeb J. wiadomo już?

 4. Coś może nowego wiadomo na temat stanu zdrowia Krzyśka?

 5. Bez zmian

 6. Proszę się nie wypowiadać ćmoki jak nie macie nic konkretnego do dodania! Dużo osób znało Tę dziewczynę i jest im przykro z tego powodu, nie dodaje otuchy takie gadanie od rzeczy.

 7. mam nadzieje że stan zdrowia Krzyśka sie poprawił

Wiadomości z info112