690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu w Poniatowej (zdjęcia)

W piątek po południu na jednym ze skrzyżowań w Poniatowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 13 na skrzyżowaniu ul. Nałęczowskiej z ul. Kraczewicką w Poniatowej w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – suzuki i renaulta.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Z przekazanych nam informacji wynika, że wstępnie jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Wstępnie wiadomo, że do wypadku doszło w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców. W miejscu wypadku występują spore utrudnienia z przejazdem.

(fot. nadesłane Kamil – dziękujemy!)

6 komentarzy

 1. Tak się kończy wmawianie kierowcom, że na drodze z pierwszeństwem mają bezwzględne pierwszeństwo. A wystarczyło się zatrzymać, rozejrzeć, że nic nie nadjeżdża, lub jeżeli ktoś nadjeżdża, to czy celem ustąpienia nam pierwszeństwa. Może tej zasady nie uczono w przedszkolu, ale na kursie nauki jazdy na pewno.
  Większość (pisząc z perspektywy pieszego) tak często pisze, że woli poczekać aż wszystkie pojazdy przejadą i dopiero wtedy przechodzą.
  Dlaczego więc Ci sami piesi (tym razem z perspektywy kierowcy) nie stosują tej zasady przy kierowaniu pojazdami? Wystarczyło poczekać aż wszyscy przejadą i pojechać dopiero wtedy.

  • Wypadałoby stosować się do znaków drogowych, jeżeli mam „Stop” to się zatrzymuje a nie zapier**** bo może jeszcze zdążę….

 2. „A wystarczyło się zatrzymać, rozejrzeć, że nic nie nadjeżdża, lub jeżeli ktoś nadjeżdża, to czy ZWALNIA celem ustąpienia nam pierwszeństwa.”

 3. franiu jeszcze ze dwa komentarze podrzuć

 4. Jedna osoba nie zastosowała się do znaku STOP. Druga osoba była na drodze z pierwszeństwem.

 5. Nie lubię tego skrzyżowana, nie sprawia wrażenia bezpiecznego mimo poprawnego oznakowania.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas