Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Wrotkowskiej. Jeden z kierowców nie wyhamował (zdjęcia)

W środę rano na ul. Wrotkowskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji mogą nadal występować utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 7.00 na ulicy Wrotkowskiej w Lublinie, za skrzyżowaniem z ulicą Diamentową, na pasie w kierunku ulicy Inżynierskiej. W rejonie przejścia dla pieszych zderzyły się dwa pojazdy osobowe – kia i skoda.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący pojazdem marki Kia nie wyhamował i uderzył w tył pojazdu marki Skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Pod opiekę ratowników medycznych trafił kierowca skody. Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń. Obecnie policjanci ustalają szczegóły okoliczności kolizji, jeden pas jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około kilkudziesięciu minut.

5 komentarzy

  1. Kierowcę samochodu Kia natychmiastowo na nadanie wzroku i jazdy doszkalające….

  2. Jeden z kierowców nie wyhamował, bo nieładnie jest na drugiego mówić: [***]

  3. Dobrze, że uczestnicy zamazani, bo jaskrawość ich kamizelek odblaskowych aż oślepia.

  4. Niemal powszechną praktyką ubezpieczycieli jest obarczanie poszkodowanych aby to sami poszkodowani wykonywali zdjęcia i opis uszkodzeń pojazdu i przesyłali je do towarzystw ubezpieczeniowych. Tłumaczone jest to szybką likwidacją szkody i szybką wypłatą odszkodowania. Tak: „szybką i niewspółmiernie niską do poniesionych szkód”. Tłumaczone jest to potem, że „nie wszystko było widoczne na zdjęciach” lub też wskazywane inne argumenty. Niektórzy ubezpieczyciele nawet wręcz nakazują nagrywanie filmów. Rozmowa jest prowadzona w taki sposób aby poszkodowany odniósł wrażenie, że w/w czynności należą do jego obowiązków. NIGDY się na to nie zgadzajcie. Należy ŻĄDAĆ przyjazdu rzeczoznawcy, który ma przybyć we wskazane miejsce i wykonać profesjonalny protokół.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport