Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie w Lublinie. Sprawca kolizji nietrzeźwy (zdjęcia)

W piątek rano na rondzie im. Mohyły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawca kolizji miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w piątek rano na rondzie im. Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej, Podzamcze i Ruskiej zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Suzuki jadąc od strony ul. Lwowskiej, wjeżdżając na rondo doprowadził do zderzenia ze skodą, której kierująca opuszczała skrzyżowanie i poruszała się w kierunku ul. Podzamcze.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Jak się okazało, kierujący suzuki miał w organizmie 1,6 promila alkoholu. Wkrótce mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. W rejonie zdarzenie nie ma już utrudnień z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. A ile zakazów posiadał.

  • Brakuje informacji. Być może Pan Kierowca (a raczej już były Pan Kierowca) dopiero rozpoczyna kolekcję. A powiem Ci, że nie jest to łatwo. Prawdopodobieństwo kontroli rutynowej wynosi 1 na 1000 lat.
   Kontroli kaskadowych ostatnio nie prowadzi się. Nie widziałem, ani nie słyszałem o takich akcjach ostatnio. Chyba, chodzi w tym o to, żeby nie złościć elektoratu przed wyborami.

 2. Napi*****li się taki i chojraka rźnie, sam kiedyś nie wylewałem za kołnierz , ale nigdy nie jeździłem po pijaku , zawsze taryfiarze mieli zarobek.Dziś prawie kaźdy ma auto i pokazuje co on/ona potrafią.

 3. Wbrew pozorom, sprawca zdarzenia miał bardzo dużo szczęścia, że spowodował tylko kolizję. Nie będzie płacił za leczenie, rehabilitację, odszkodowania, czy renty poszkodowanych. Za kierowanie po pijaku jakąś marną grzywienkę dostanie i 500PLN za spowodowania kolizji.

  • Zaboli go jeszcze naprawa 2 aut z własnej kieszeni. A myślę, że wcale tak mało to to nie będzie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL