690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie przy zamku (zdjęcia)

W sobotę przed południem na rondzie im. Dmowskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Po kilkudziesięciu minutach nieopodal doszło do kolejnego zdarzenia drogowego.

W sobotę przed godziną 12 na rondzie im. Dmowskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, nissana i mercedesa. Kierujący mercedesem poruszał się od strony al. Unii Lubelskiej, zaś kierowca nissana al. Tysiąclecia. W zderzeniu pojazdów na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Po kilkudziesięciu minutach doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, na al. Unii Lubelskiej, na wysokości wyjazdu z pobliskiej galerii handlowej. Tam również zderzyły się dwa auta osobowe. Częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu.

W drugim zdarzeniu również nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności obu zdarzeń.

(fot. nadesłane Łukasz)

4 komentarze

 1. Dziwne. W zdarzeniu nie brał udziału pojazd komunikacji miejskiej, bo przecież „oni jeżdżom jak chcom”.
  Pozdrawiam. Kierowca trolejbusu.

  • Jak widać nie tylko kierowcy MPK, „jeżdżom jak chcom”.
   Zima więc nic dziwnego, że bałwanów ci u nas dostatek.
   😆 😆 😆

 2. Pani z Nissana, LUB… na czerwonym. W stylu MPK.

 3. Styl MPK jest lepszy jak widać.Nie ma wpisów o zdarzeniach z udziałem pojazdów komunikacji miejskiej.I niech tak zostanie.Amen.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas