Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nietypowa oferta. „Wypożyczę sanki bez oparcia na godziny”

Biorąc pod uwagę ostatnie opady śniegu, sanki stały się produktem deficytowym. W ostatnich dniach w redakcji odebraliśmy kilka telefonów z pytaniem, gdzie kupić sanki. Po co kupować, jak można…wypożyczyć!

W grupie Mini Giełda Lublin na Facebooku pojawiło się nietypowe ogłoszenie dotyczące… wypożyczenia sanek. Przedsiębiorczy mieszkaniec Lublina zamieścił zdjęcie sanek oraz opis oferty.

– Wypożyczę sanki bez oparcia na godziny. Cena godziny to 3 zł lub 15 zł cały dzień. W razie wypożyczenia kaucja 50 zł – pisze w ogłoszeniu Pan Mateusz.

Biorąc pod uwagę ostatnie zapotrzebowanie na sanki na rynku, nie ma się co dziwić takiemu ogłoszeniu. W ostatnim czasie w redakcji odebraliśmy kilka telefonów z pytaniem, gdzie zakupić sanki. W wielu sklepach ich nie ma, niektóre placówki nie zamawiały tego towaru wcale, ponieważ brały pod uwagę poprzednią łagodną zimę.

Tak, czy inaczej pomysł na wypożyczenie sanek, być może jest trafionym w przysłowiową „10”. Życzymy powodzenia!

(fot. Facebook)

17 komentarzy

 1. janusz biznesu hahah

 2. Nieh sie motloch cieszy od wtorku odwilz i koniec sankuw

 3. … poproszę fakturę za wynajem … czy szara strefa ?

  • Kiedyś pan Korwin Mike, powiedział, że:”Jakby się znalazł taki, który wymyśliłby silnik zasilany czysta wodą, to natychmiast znalazłby się taki, który na wodę nałożyłby akcyzę skarbową — i chyba tak by się stało, sądząc po komentarzu oszołoma „spoko”. 😆

  • Spoko jesteś ujem

 4. Oczekuję kiedy Facebook, Twitter Youtube zablokują też tego białego szamana zwanego Franciszkiem.

 5. Ktoś wyrósł z sanek i jeździ np. Na desce , pieniądze leźa na ziemi , tylko trzeba umieć podnieść. W czym problem jeśli brak sanek bo producenci śpią.

 6. Janusze biznesu….

 7. Nie wiedziałem, że to pierwsza zima od stu lat. Myślałem że co roku jest zima i sanki co roku można nabyć w sklepie od dziesiątek lat.
  Milenialsom i gimbazie nie powiedzieli? Ojej.

 8. Najlepsza była klientka z gm. Niemce gdzie na grupie FB mieszkańcy gm. Niemce oferowała kulig w dniu jutrzejszym w kwocie 400 zł za 1g dla 4 osób. Chyba już usunęła ten post bo było dużo zapytań czy to z ogniskiem itp. Ludzie ogarnijcie się najpierw wykorzystywanie cen z maseczkami teraz że śniegiem. K… a we łbach się poprzewracało Janusze Biznesu.

 9. Jak mi mama pozwoli to wypożyczę

Z kraju

Polityka i społeczeństwo