Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na al. Witosa. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W środę po południu na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15.00 na al. Witosa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Grygowej zderzyły się dwa samochody osobowe – audi i volkswagen . Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący audi mężczyzna poruszał się od strony ul. Grygowej. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i dorowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierowca zjeżdżał z ronda.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Obecnie funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują spore utrudnienia w ruchu.

 

Autor: redakcja

10 komentarzy

  1. podobna audica do wczorajszej co wykoleiła BMW

  2. funkcjonariusze drgawki? 🙂

  3. Redakcjo literówka: Obecnie funkcjonariusze (drgawki) ustalają szczegółowe okoliczności kolizji

  4. Kolejne dwa do huty.

  5. Komu się łatwiej zatrzymać? Zjeżdżającemu z ronda, czy rozpędzonej aŁdicy? Głupie przepisy.

  6. sebix w BMW-io

    nie no gdzie do huty za tydzień lub dwa będzie na OLX jako niebite, bezwypadkowe

  7. Ta „ałdica ” to pancerne audi 80 ,którego rdza się nie ima bo fabryka ocynkowała mu obustronnie blachy ,wiec do szrotu jej daleko ,a na szroty trafiają raczej rzadko i zwykle po wiekszych dzwonach .Przezyje jeszcze te wasze papierowe kilku letnie cacka

Dodaj komentarz