Zderzenie dwóch aut pomiędzy Świdnikiem a Lublinem. Dwie osoby w szpitalu

Dzisiaj rano na Węźle Felin zderzyły się dwa samochody osobowe. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 7 rano na al. Jana Pawła II w Świdniku. Na Węźle Felin zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i ford.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze świdnickiej drogówki, oba pojazdy jechały w kierunku Lublina. Kierujący peugeotem wjechał w tył znajdującego się przed nim forda.

Po badaniach w szpitalu okazało się, że poszkodowanym nic poważnego się nie stało. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.


(fot. lublin112, nadesłane)
2016-02-03 22:00:43

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Szeryf w fordzie pewnie chciał kogoś przepuścić, kierowania ruchem mu się zachciało.

  • Znafffca z ciebie i pewniak…

  • A po czym wnosisz że kogoś przepuszczał? Jeżeli ty się tak zachowujesz to nie znaczy że ktoś jest takim samym kiepskim kierowcą jak Ty!!!! A dla twojej wiadomości to tir wymusił pierwszeństwo ,kierowca forda lekko przyhamował a gość z tyłu już nie….

 2. dokładnie, na trasach szybkiego ruchu nie puszcza się bo takie cyrki wychodzą

  • Na tym odcinku jest ograniczenie do 50km/h. To nie jest żadna trasa szybkiego ruchu. Na tym fragmencie trzeba zachować szczególną ostrożność, a nie lewy i 80km/h ++ A to, że się nie wpuszcza to inna kwestia.

   • na tym odcinku 50 służy tylko do wlepiania mandatu ! na zachodzie nie do pomyślenia byłoby stawianie tak idiotycznego ograniczenia w podobnym miejscu

  • Kolejny znafffca…

 3. akurat z tego co wiem to gość cieżarówką wyjechał z ekspresówki tzn wymusił pierwszeństwo na fordzie i fordem wychamował a francuzem już nie i finał mamy na zdjęciach:/

 4. dokładnie tak było – mijałem w momencie zderzenia – ciężarówka z naczepą zwyczajnie wjechała na lewy pas – gdyby ford się nie zatrzymał, peugeot zaliczyłby wjazd pod naczepę – nie pierwszy raz w tym miejscu jest taka sytuacja – ograniczenie jest jak najbardziej adekwatne – a jak komuś się spieszy to może wyjechać wcześniej z domu ….

 5. co sie dziwicie to albo lubelak albo ze świdnika boss

 6. No,tak lepiej zapierdzielać 160 km/h i zabijać ludzi,nie ważne czy dzieci czy dorosłych ważne że się jest pierdzielonym Bezmózgowcem bez wyobraźni!!! IDIOCI!! A tak ciężko wam wyjechać 10 minut wcześniej i nie robić zagrożenia na drodze. Mandatów się boicie a że kogoś możecie zabić to już nie…

 7. jak już to 70km/h i jeśli ktoś Ci wymusza pierwszeństwo to zobaczymy czy będziesz takim kozakiem i zahamujesz w porę a jesli chodzi o dzieci i dorosłych to po tej drodze poruszac się raczej nie mogą i bezmózgie to jesteś TY popraprancu który tylko na necie potrafi kozaczyć

 8. W nagrodę „szybki i wściekły” będzie jeździł busem. Nie ma co go żałować. Szkoda tylko tego z Forda, ale może wyjdzie dobrze na ubezpieczeniu.

 9. A czy byli trzeźwi ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dziecka w Gorajcu: Będą animacje, warsztaty, dmuchańce i pokazy
Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa