Zderzenie czterech pojazdów na drodze krajowej. Trwa akcja ratunkowa, trasa jest zablokowana (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie została zablokowana droga krajowa nr 19 Kraśnik – Janów Lubelski. Na miejscu pracują strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci.

26 komentarzy

  1. Słodków Trzeci nie ma nic wspólnego z DK 19

  2. Pan Janusz to niech lepiej nałoży okulary gdy będzie jechał tą drogą, żeby mógł dostrzec jakie jest tam poziome oznakowanie.. ręka do góry kto widzi tam ciągłą (z reguły chyba podwójną?)..
    jeśli osobówki nie zachowują bezpiecznego odstępu pomiędzy poruszającymi się pojazdami to trudno nie wjechać sobie w tyłek :o)..
    Na marginesie, dla wyrobienia obiektywnej oceny polecam przesiadkę na TIR’a żeby doświadczyć jakie szanse ma obładowany ciągnik siodłowy z przyczepą na wyhamowanie w takiej sytuacji :o)..

  3. sami bohaterowie, straz jeepem przyjechala, chyba zdjecia robic , mega policja krasnicka chuck norisy z krasnika czy glaby i wielka akcha ratunkowa 😜

  4. Dawniej samochody miały średnio po 50 koni, pracowało się na niego latami. Teraz samochody mają trzy razy tyle koni a często więcej i można takie auto kupić nawet za dwie czy trzy pensje. Podnieść opłaty za szrot to problem się rozwiąże, a drogie auto ludzie bardziej uszanują niż własne zdrowie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!