690 680 960

Zderzenie czterech pojazdów na drodze krajowej. Trwa akcja ratunkowa, trasa jest zablokowana (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie została zablokowana droga krajowa nr 19 Kraśnik – Janów Lubelski. Na miejscu pracują strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 12 w miejscowości Słodków Trzeci w powiecie kraśnickim. Na drodze krajowej nr 19 Kraśnik – Janów Lubelski zderzyły się cztery pojazdy, w tym dwa służby drogowej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Obecnie trwa akcja ratunkowa, wstępnie wiadomo o 6 osobach poszkodowanych. Udzielana jest im właśnie pomoc medyczna.

Policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Trasa w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA: 14:40

Ostatecznie podróżujące pojazdami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Obecnie ruch odbywa się już bez większych utrudnień.

(fot. nadesłane)

26 komentarzy

  1. Słodków Trzeci nie ma nic wspólnego z DK 19

  2. Pan Janusz to niech lepiej nałoży okulary gdy będzie jechał tą drogą, żeby mógł dostrzec jakie jest tam poziome oznakowanie.. ręka do góry kto widzi tam ciągłą (z reguły chyba podwójną?)..
    jeśli osobówki nie zachowują bezpiecznego odstępu pomiędzy poruszającymi się pojazdami to trudno nie wjechać sobie w tyłek :o)..
    Na marginesie, dla wyrobienia obiektywnej oceny polecam przesiadkę na TIR’a żeby doświadczyć jakie szanse ma obładowany ciągnik siodłowy z przyczepą na wyhamowanie w takiej sytuacji :o)..

  3. sami bohaterowie, straz jeepem przyjechala, chyba zdjecia robic , mega policja krasnicka chuck norisy z krasnika czy glaby i wielka akcha ratunkowa 😜

  4. Dawniej samochody miały średnio po 50 koni, pracowało się na niego latami. Teraz samochody mają trzy razy tyle koni a często więcej i można takie auto kupić nawet za dwie czy trzy pensje. Podnieść opłaty za szrot to problem się rozwiąże, a drogie auto ludzie bardziej uszanują niż własne zdrowie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert charytatywny dla Nelki Wychodzkiej w Bełżycach
Piknik z produktem polskim w Janowie Podlaskim
Festiwal Oręża Polskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni
Piknik Wojskowy pod hasłem „Zostań żołnierzem RP”
Piknik Wojskowy pod hasłem „Zostań żołnierzem RP”