Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie czterech aut w Zofiówce. W jednym z nich jadąca rodzić kobieta

W zderzeniu czterech aut na trasie z Lublina do Łęcznej poszkodowana została kobieta, która jechała na porodówkę. Były niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 11 w miejscowości Zofiówka na trasie z Lublina do Łęcznej. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe. Jak nas poinformowano, wszystkie auta jechały w tym samym kierunku. W pewnym momencie, kierowca nissana który jechał jako pierwszy, rozpoczął manewr skrętu w drogę podporządkowaną. Jadące za nim auta zaczęły się zatrzymywać, wtedy w tył hondy uderzyło volvo, w niego zaś mazda.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Do szpitala została jedna osoba, pasażerka która jechała do szpitala przed mającym nastąpić niebawem porodem. Na szczęście jak informują lekarze, nie doznała ona obrażeń, które zagrażały by jej lub dziecku.

Funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Przez ponad godzinę, ruch na drodze krajowej nr 82 w Zofiówce był utrudniony. Zablokowany był pas jezdni w kierunku Lublina.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. Aleksandra – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-05-19 13:24:40

8 komentarzy

 1. będzie miała wspomnienia ;P

 2. przynajmniej zostanie przyjęta do szpitala bez czekania cały dzień na izbie przyjęć.

  • A od kiedy do porodu czeka się cały dzień na izbie?

   • To byl zart przynajmniej ja tak to odebralam a ze nikomu nic sie poważnego nie stalo to chyba nie ma co wprowadzać zaloby narodowej Pani i dzidziusiowi dużo zdrowia

 3. czy to wazne od kiedy??! ludzie był wypadek a was obchodzi ile sie czeka do porodu na izbie

  • A obchodzi obchodzi, bo za moje ciężkie pieniądze z ubezpieczenia i podatków w tym …hmmm… „kraju”…. robi się cuda niewidy zamiast zapewnić sprawny dostęp do opieki zdrowotnej, a jak już coś jest bez kolejki, tak jak na przykład ten poród – to w warunkach urągających godności ludzkiej i wśród chamskiego personelu – słowem: jak w rzeźni. Jak chcę być zdrowy to muszę zapłacić u prywatnego lekarza bo na fundusz to prędzej sczeznę niż się doczekam na swoją kolej albo potraktują mnie jak zwierzę u weterynarza. Chory kraj.

 4. Miałam tam stłuczkę. Gość przedemna postanowił skręcić wiec bez zbędnych ceregieli zatrzymał sie i zaczął skręcać. Wcześniej oczywiście nie chamowal i nie włączył kierunku. A ze słońce tam daje nieźle bo to na górce to było jak w powyższym artykule. W ciagu ostatniego miesiąca to conajmniej czwarta stłuczka tego typu w tym miejscu. Apel do kierowców na tej trasie: wiedząc ze będziesz skręcał zwolnij wcześniej i włącz kierunkowskaz przed rozpoczęciem manewru

  • Twoim obowiązkiem jest dostosowanie odległości od poprzedzającego pojazdu tak, aby wyhamować przy istniejacych warunkach pogodowych. W miejscu klient się na pewno nie zatrzymał, n ochyba że wymyślił nowy system hamulców i system pasów, dzięki którym przeciążenie go nie zabiło. A brak kierunkowskazu to norma na polskich drogach, zarówno przy skręcie jak i zmianie pasa.