690 680 960

Zderzenie czterech aut koło Lublina. Jeden z kierowców uciekł (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na drodze wojewódzkiej pomiędzy Lublinem a Krasieninem. Po zderzeniu czterech aut zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Snopków koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 809 Lublin – Krasienin, w rejonie skrzyżowania z drogą gminną prowadzącą do Piotrawina, zderzyły się cztery samochody: trzy osobowe i jeden dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały od strony Lublina. Przed skrzyżowaniem kierujący dostawczym mercedesem mężczyzna wjechał w tył poruszającej się przed nim skody. Ta zaś uderzyła w znajdujące się przed nią mitsubishi. Po chwili w dostawcze auto wjechał jeszcze kierowca audi. Z nieznanych jednak obecnie przyczyn, uszkodzonym autem odjechał on z miejsca zdarzenia.

Dwie osoby podróżujące mitsubishi, kobieta z dzieckiem, zostały przetransportowane do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

6 komentarzy

  1. busiarz zawsze musi jechać na zderzaku

  2. smsy pisał

  3. Jakie to było Audi które odjechało? czy nie przypadkiem nowe A6?

  4. A monitoringu w okolicy nie ma.Tam na pewno będzie widać Audi i numery rej.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas