Zderzenie ciężarówki z osobówką w Chełmie. Duże utrudnienia w ruchu na ul. Rejowieckiej

Po porannym zderzeniu pojazdu osobowego z dwoma ciężarówkami w Chełmie występują spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na ul. Rejowieckiej w Chełmie, w ciągu drogi krajowej nr 12, na pasie w kierunku ronda Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość. Zderzyły się tam trzy pojazdy – osobowy z dwoma ciężarowymi.

Na miejscu interweniowała policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobówka i ciężarówka poruszały się po rondzie w tym samym kierunku, kierowca samochodu osobowego zjechał na sąsiedni pas ruchu zaczepiając o ciężarówkę. Wytrącone z toru jazdy auto obróciło się i z impetem uderzyło w jadącą z naprzeciwka scanię. Jedna osoba została poszkodowana, 70-letni kierowca osobówki trafił do szpitala.

W rejonie zderzenia występują utrudnienia w ruchu, dwa pasy są nieprzejezdne, w stronę ronda tworzy się korek. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane Krzysztof – dziękujemy!)

Zobacz również

4 komentarze

 1. telefon to najważniejsze urządzenie w rękach kierowcy do tego szybkie LTE

  • Nie żaden telefon, tam po prostu wszyscy przed rondem zmieniają pas w ostatniej chwili. Wyścigi przed tym rondem i wjeżdżanie na prawy pas „na styk” przed kimś innym to codzienność. Ograniczenie jest do 60, a większość na tym odcinku Rejowieckiej jedzie między 80 a 120 (chyba asfalt jest za dobry). Tuż przed rondem ostre hamowanie i wpychanie się przed jadących prawym pasem. Patroli policji na próżno tam szukać, a powinni tam stać/monitorować regularnie. Ewentualnie co 100 metrów powinien stać fotoradar.

 2. tu jest bardzo zdradziecka nawierzchnia na tym rondzie – jak za szybko wpadniesz trochę wilgoci i lecisz na sąsiedni pas

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport